Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökké egyedül maradok? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké egyedül maradok? Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

17/L vagyok soha nem volt még barátom és nem is csókolóztam még senkivel. Nem érdeklődik irántam senki.

Normális testalkatú barna hajú és szemű lány vagyok. Nagyon sokan mondják,hogy szép vagyok és jó a stílusom.

Divatosan öltözködöm és mindig odafigyelek a külsőmre.

Kedves és segítőkész vagyok mindenkivel.Talán túlságosan is... Egy kicsit vissza húzódó vagyok, és nincs sok önbizalmam.

Ennyire vissza taszító lennék,hogy senkinek nem vagyok elég jó?



2018. okt. 6. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,dehogy is! Biztos nem vagy az,ne gondolj ilyeneket. Közhelynek fog tűnni,de majd megfogod találni azt,akinek te vagy a legszebb. Viszont addig is próbálj meg kicsit magadra koncentrálni és jól érezni,megismerni magad.:) Fiatal vagy még,nagyon sok mindekinek huszonéves korára lesz párkapcsolata ne izgulj ezen.
2018. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa en egy az egyben ugyanez vagyok ráadásul az összes barátnőmnek van párkapcsolata (több mint 1évesek is).

Mindig azt mondják h csak nyitottnak kell lenni és nem erőltetni ezeket a dolgokat. Legyen pozitív kisugárzásod és mosolyogj sokat légy vidám!

Addig is én h ne ezzel foglalkozzak ezért a tanulásra fi gy elek oda abba vetem bele magam és idővel majd csak jön valaki (legalabbis ebben remenykedem) mer már meguntam én is ezt az egyedüllétet de nincs senki:/

2018. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Küldj képet.
2018. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Milyen a stílusod, publikus?:)
2018. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is így állok, kivéve, hogy a barátnőim nagyrészének sincs, pedig szép lányok! Gondolom sulin kívül nem nagyon jársz el bulizni vagy ilyesmik. Ezzel nincs semmi baj, még rengeteg időd van:)
2018. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszahúzódó vagy, nem mernek közeledni. Itt lehet a hiba. Lazíts, mosolyogj! Légy vicces! Hagyd, hogy mások észrevegyenek!
2018. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha divatosan öltözködsz, akkor itt lesz a kutya elásva:)

A mai divat egyszerűen undorító:)

2018. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A divatosan öltözködömöt ne úgy értsétek,hogy mindenem kint van,p*csa gatya haspóló stb... Szeretem a sima egyszerű letisztultabb ruhákat. Sima póló/ing, egyszerű farmerek, bőr/farmer kabát. Szeretem az elegánsabb ruhákat,de a lazább stílust is.
2018. okt. 6. 22:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem jó
2018. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Singularity_amusing ***** válasza:
100%
Próbálj kicsit nyitottabb lenni, legyél proaktív. Ha a városban sétálsz, esetleg egyedül vagy figyeld a környezeted, nézz rá a srácokra, adj nekik jelet. Egyszer csak lesz egy akinek felkelted az érdeklődését.
2018. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!