Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? 16+ os...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? 16+ os lányok mi kell nektek?

Figyelt kérdés

Milyen az ideális fiú?

Talán a temperamentumomat nem szívlelik a velem egykorúak?Mindig olyanoknak tetszem aki nekem nem tetszik.Sokszor az idősebb lányoknak is tetszem 1-3 evvel idosebbekbeknek.

De lanyokbam vannak a "csúcskategóriásak" nagy szép meg okos na ők valahogy mindig olxan furan valasztanak es mindig olyanokat akik "műmájerek" vay idosebbek.En igyekszem ahogy csak bírom de valamiert sztem nem vagyok nepszeru a lanyok koreben.Arra gondoltam h lehet h irigyek,lehet h tul kicsik meg es nem tudjak megkulonboztetni a férfit a gyerektől,talán tavar titeket a magabiztossag?

Szerintem lehet h en vagyok túl jó és nem tudjak magukat velem elkepzelni illetve kicsi ah onbecsulesuk.

Zavar titeket ha nagyon rámenős a srac?Nem ugyertem h meg akar dongetni egybol hanem pl találkoztok szemedbe néz es moslyog rad,szexyin koszon és kerdezget es 15 mondaton belul elhív randira.

Mert ilyen vagyok én de eleve keves ember tetszik meg nekem akihez meg odamegyek "ajtóstúl" az meg visszautasít.

Pedig ugytudom h a csajok szeretik a céltudatos ramenos fiukat...

Én:

-Magabiztos vagyok

-Kigyurt vagyok

-Allitolag helyes (anyám,rokonok stb melegek is mondjak meg srácok de lányoktol soha egy dicseret sem jön)

-gazdag vagyok(mind saját mind szülői pénz részét képeti az ingosságsimnak)

-nagy a pénszem de ezt sajnos egy lánynak e tudom mutogatni :(

(Amugy mit szolnatok ha a sracnsk aki bejon latnatok a pénszie sziluettjét?Undorító vagy szexy?)

-Nagyon sajátos humorom van általában nayon kevesen ertik meg es megkevesebben a lanyok

-Visszajelzésekből tudom hogy okos vagyok


Hibáim:

Nincsenek tul jo ruahim tiszta de nem a dragabb fajtabol valóak csak par 1000 vsgy 10000 gorintoask szoval mennyire fontos a ruha?

Elég pattanádos és miteszeres az arcom (Ez nagyon zavaró???)


Ehhez a leghasonlóbb:


[link]



Tehát mit néztek egy sracon?


2018. márc. 19. 22:44
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:

Istenem segíts egy jó csajt találni!

Ti pedig lanyok ti is segítsetek rajtam háthamég összefutunk a jövőhéten?!😁

2018. márc. 19. 22:47
 2/46 A kérdező kommentje:

Ja és online nem vagyok fennt.Lehet fel kene menjek es kivitítani a szép arcomat es a jo testemet bejelolni 10.000 bert es hadd szóljon az ismerkedes?!

Persze fennt vagyok de se a nevem se a fot nincs konnt azaz nem vagyok fennt. :D

2018. márc. 19. 22:50
 3/46 A kérdező kommentje:

Társkeresőkön sem nagy a sikerem... :(

Igaz h az ingyenes verzioban.

2018. márc. 19. 22:55
 4/46 anonim ***** válasza:
92%

Szánalmas vagy, és gec..inagy az egód :D

Előbb tanulj meg írni öcsi :)

2018. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
98%
Szerinted van olyan lány a földön, aki méltónak érezné magát arra, hogy egy olyan félistennel, mint te kapcsolatot teremtsen?
2018. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Ez nem rgo csak onbcsules!
2018. márc. 19. 23:14
 7/46 egyre ***** válasza:
95%
Te most egy topmodellre hajtasz vagy egy normális lányra? Amúgy nem hiszem hogy nagy pénisz sok pénz és kigyúrt test kell egy lánynak. Annyi hibád van hogy nincsenek márkás ruháid? Ez talán az utolsó amit megnéz egy lány a srácon hogy márkás-e vagy sem. Az állítólag helyes kinézet családi körből jött? Nem biztos hogy csak nem akartak megbántani :/ nem tudni nem láttalak még. Egód az van ezt meg kell hagyni ami nem mindíg pozitívum. Attól még hogy magabiztos vagy nem kizárt hogy nem vagy férfi. Igazából egy csomó felesleges dolgot írtál le bár kinek mi a felesleges. Mindegy is szurkolok neked hogy egyszer megtalálod az igazit sok sikert hozzá :D
2018. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 egyre ***** válasza:

7-es vagyok

Remélem az utolsó pár sorba amit írtam érzed az iróniát 😂😂

2018. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem erre a leírásra még a heteróknak is felállt, hiszen annyira tökéletes vagy.
2018. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 egyre ***** válasza:
Érted*
2018. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!