Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek iránta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boros Dániel 1.2 kérdése:

Hogyan kezdeményezzek iránta?

Figyelt kérdés
Van egy lány , aki mostanában úgy megtetszett . Szoktam látni . ráírtam a születésnapján , de úgy alapból nem beszéltünk még , vagy ilyesmi , de azért néha szemezünk , meg ilyesmi . Nemtudom őszintén , hogy hogyan kezdjem el az egészet . Szerencsére tudja ki vagyok szerintem , mert régebben egy lánnyal jártam 2 évig , aki együtt sportolt vele . Meg vannak közös ismerősök is , csak kicsit félek , hogy könnyen lekoptatna , ha rosszul csinálnék valamit , és azt nem szeretném , mert utána , már átmenne kellemetlenbe . Szóval nem nagyon tudom , hogy hogy is kezdjem . Őszintén kicsit előnyben érzem magam , mert mégse vagyok annyira ismeretlen számára , ismerem a barátait stb , de szeretnék kérni pár segítséget , vagy ötletet ezzel kapcsolatban :)

2018. okt. 9. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj oda és beszélj vele :) Mivel vannak közös ismerőseitek, így mar van közös témátok is.
2018. okt. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!