Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mondja el nekem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el nekem az igazat? Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Miért hazudozik nekem egy lány arról hogy nem ér rá mindig? Amikor meg megkérdezem hogy utál e azt mondja hogy nem ,és hogy fontos vagyok neki. Ezt nehezen hiszem el. Állandóan lelép mert van valami dolga. Nem hiszem el hogy ennyire nem ér rá valaki. Ha sokat írok neki azt néha figyelmen kivül hagyja. Mondtam neki hogy ha nem akar semmit tőlem illetve nem akar a barátom lenni akkor tiltson le nyugodtan. Erre nem tiltott le hanem csak megnézte és lelépett. Folyamatosan azt mondja hogy fontos vagyok neki. Miért nem tudok neki hinni? Mondtam legyen velem igazságos. Erre azt mondja hogy ő sose hazudozott nekem. Akármit csinálok akkor is barátom akar maradni ,de fent lenni meg keveset van fent mert "nem ér rá". És azt mondja hogy utálja amikor ilyenen besértődök. Meg ma reggel azt írta hogy "Ne hidd azt hogy nem érdekelsz engem." Rosszul esik hogy sosincs fent és nem tudok vele beszélgetni. Megkérdeztem tőle hogy mit akar,és azt válaszolta hogy azt akarja tőlem hogy minden jó legyen. Meg hogy próbáljak kevesebbet írni mert nincs kedve olvasgatni a rengeteg kérdéseimet amire alig tud válaszolgatni és hogy kérdezzek kevesebbet arra tud. Na de én ezt annyira nem hiszem el. Szerintem leszar. Nem igazságos velem.
2018. okt. 13. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy leszar, csak nem akar megsérteni. Te titsd le őt és jobb lesz. (utána álszenten ő fog keresni máshol, de ha visszafogadnád ugyanígy menne tovább, tapasztalat)
2018. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy van neki van élete és ezért nem ér rá mindig fennt lenni veled ellentétben?
2018. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!