Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ír vissza senki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza senki, nem jelöl? Miért nem érdeklődik senki sem irántam?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Nem vagyok egy félisten, de megértő vagyok és kedves Imádok zenét hallgatni, színházba járni. Szeretek főzni. Informatikával és zenével foglalkozom.

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!



2018. okt. 17. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Jó kérdés. Én is egyedül érzem magam, pedig van egy srác aki törtet, de mit tegyek, ha nekem nem ő tetszik? De persze a crushomnak meg csaja van. Ez a kamasz dolog nehéz. Mondanám, hogy írj, de itt is mindenki ghostol meg letilt. Már ha beszélgetni szeretnél, nem vagyok barátnő material. Ne aggódj, előtted az élet. Találni fogsz valakit. A jó embereknek kijár...

17l

2018. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Mégis hogyan segítsünk, amikor még azt sem tudjuk, fiú vagy-e vagy lány :) Meg hogy segítsünk azon, ha ronda vagy? A hobbijaid leírása alapján azt hiszed, megismertünk?
2018. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Engem sem szoktak oldalbavizelni jelölgető kandúrok és tök jól megvagyok nélküle.
2018. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Zongorára járok, énekelek, nem vagyok csúnya de szép sem. Priviben szívesen küldök képet is.
2018. okt. 17. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok .

Jó fej vagyok, vicces , normális, átlagosan nézek ki 20/f vagyok


Békés megye :D

( Fizetett társkeresői reklám)

Vicceltem :D


Komolyra fordítva , sajnos én is olyan vagyok hogy inkább sétálok, futok, mennék túrázni stb , érzékenyebb srác vagyok , de sajnos még nem találtam meg páromat , olyan szürke folt vagyok , nem vesznek észre a lányok

Hátha 1x :)

2018. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen fiúkért a lányok a fél karjukat odaadnák! Több önbizalmat fiúk! Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.Menjetek oda a lányokhoz, kezdeményezzetek beszélgetést könnyed dolgokról. Kérdezzétek őket és hallgassátok meg őket, és meséljetek nekik, de ne magatokról azt imádják. Ha figyelmesek és szórakoztatók vagytok(ne legyél egy bohóc)minden lány a zsebetekben lesz.Lehet, hogy először izzad a tenyeretek, de bele fogtok jönni.
2018. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szimpi vagy, ha gondolod írj és beszélgethetünk! 😊
2018. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os ez nem igaz. Szerintem.. én tényleg odaadnám a fél lábam egy olyan gondolkodású lányért aki tud szeretni és talán még olyan deprressziós is mint én stb. Mégsincs ilyen. Ha igen gyűlölnivaló vagyok és úgy se jönne össze. És most nem magamról beszélek de van 1-2 facebook ismerősöm szinte már barátok, akik ugyan így vannak mint én. Egyébként sokan azt mondják nekünk, hogy nem velünk van a baj hanem a páwa/ribi fajtákkal, ami igaz is, de ha mi, és csak az én baráti körömben 3 ilyen ember fogja megölni magát szinte főbbképp csak e-miatt (Én és 2 nagyon jófej ismerősöm) akkor mégis mire várnak az emberek? De komolyan, ha ha ilyen páwa kis selyemhülyékre meg a sok plázaribire van igény akiknek kint van mindene, akkor nem hiszem hogy a depresszión kívűl mást kaphat egy ilyen ember.. Bár nem kell feladni, mert úgy juttok hamarabb ilyen sorsra mint mi.

(Ez most nem ilyen tinirinya mint "lehagyott jaj" stb, én ezt én is úgy mondom hogy egész életembe barátaim sem voltak)

17f

2018. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!