Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklődik irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik irántam senki? Még sosem hívtak randira, nem csókolóztam, még csak nem is tetszem senkinek, miért?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Tudom, hogy azt gondolja most mindenki, hogy a) csúnya vagyok, vagy valami taszító defektem van, b) a szőke herceget várom és nem érdekelnek az ,,igazi fiúk'', vagy c) mindkettő egyszerre, de... Szerintem nem ez van. A felnőttek és a lányok, mind azt mondják, hogy szép vagyok. Néha én is szépnek látom magam, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy lesz valaha valaki, akinek pont én tetszem meg. Az elvárásaim szerintem teljesen átlagosak és normálisak, nincsenek az egekben.

De közben egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy jöjjön valaki, akinek annyira megtetszem, hogy kezdeményez, akár, hogy bámul, vagy ilyesmi.

Még sosem hívott randira senki, ez miért lehet? Nem szoktak megbámulni, vagy ha igen, akkor az csak olyan bambulás. (Maximum 50 éves perverzek bámulnak meg, és megjegyzéseket tesznek a mellemre meg az alakomra, ami meg nem kifejezetten az a közeledés, amire vágynék.)

Ha egy srác tetszik, akkor rögtön iszonyú távolinak érzem, azt gondolom, hogy ,,hiszen van annyi lány még körülöttünk, kizárt, hogy pont neki tetszenék''. És valóban nem szoktam bejönni senkinek. (Nem így önsajnáltatásból vagy ilyesmi, csak egyszerűen így van.)

Meg amúgy nem is az a gond, elképzehető, hogy 1000 srácból egy végigmér (amit én nyilván csak úgy könyvelek el, hogy biztos véletlen), de hogy bárki kezdeményezzen... Hogy randizni hívjon valaki, hogy aztán megcsókoljon, hogy összejöjjünk... Egy fényév távolságra vagyok ezektől.

Pedig nem vagyok félénk, sőt viszonylag hangadó vagyok a társaságomon belül, meg az ismerőseim úgy szoktak jellemezni, hogy ,,fura vagyok és különleges'', szóval szerintem nem azzal van a baj, hogy szürke lennék.

Nem vágyom görcsösen pasira, csak olyan fura így, hogy visszajelzéseket sem kapok, hogy mi van, hogy mire számítsak, milyennek találnak... Kicsit elveszettnek érzem magam ilyen témában és nem értem miért nem közeledik senki.


Mit csinálok rosszul? Lehet, hogy sosem lesz senkim? Még a legszinglibb szingliknek is rengeteg ,,alakult egy sráccal'' sztorija van, nekem miért nincs?


Segítsetek légyszi!


Előre is köszönöm a rendes válaszokat! :)



2018. szept. 3. 18:40
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja annyi még, hogy nem egy kis 200 lakosú faluban lakom, ahol kevés az esélye, hogy találjak valakit, hanem Budapesten, szóval még abszurdabb, mert annyi srác van, nem értem miért nem kellettem még senkinek...


Plusz bocsánat az esetleges hibákért :/

2018. szept. 3. 18:47
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Rosszul állsz a dolgokhoz. Ha szeretnél társalogni akkor én itt vagyok. 15/f
2018. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Megesik, lehet szimpla veletlen, megis azt valoszinusitem h a, megse vagy olyan szep mint ahogy mondjak b, kover vagy c, siman lehet h csak eddig volt igye es ez kesobb megvaltozik meg eleg fiatal vagy
2018. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem mondanám hogy önbizalomhiánnyal rendelkezel, de nem vagy biztos te sem magadban. Habár nem ismerlek, és értelemszerűen ebből a leírásból sem foglak megismerni, lehet hogy van egy olyan kisugárzásod ami miatt nem mernek kezdeményezni. Ezt ne negatívumnak vedd, értsd úgy hogy azt mutatod feléjük hogy nem igazán érdekled őket, nem szemezgetsz, stb.. Persze ez a fiuknak egy kis rétege, egy igazi Kandúr Bandit ez nem fogja érdekelni, ő bepróbálkozik, csak még nem találkoztál ilyennel. Vagy még nem volt szimplán olyan szerencséd, emiatt nem kaptál visszajelzést. Viszont emiatt nem keseredünk el, a szerencse úgy is meg fog találni és biztosan találsz magadnak fiut. Mutasd te is egy szimpi fiu számára hogy nem közömbös és máris több önbizalmat adsz neki hogy kezdeményezzen. Értelmesnek is tűnsz ugyhogy nem szabad feladni, biztosan fogsz magadnak még jó sok helyes srácot találni😉 17/F (Bocsánat az összeszedetlen fogalmazás miatt, mai nap kicsit lefáradtam mentálisan)
2018. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Őszintén nem tudom miért van ez.

De

Nekem is ugyanez volt. Most meg hirtelen van 3 fiú akinek bejövök. És egy negyedik akivel össze is jöttem

Szóval

Nem tudom

De jönni fog valaki ne félj:)

2018. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Írj rám privátban beszélgessünk. Adok tanácsokat ismerkedésre. Nyugodtan keress meg.
2018. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez, csak én 17 vagyok :D még fiú ismerőseim sincsenek 😕☺ sad life 😀 l
2018. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

18 éves fiú vagyok, ugyanezt érzem, mint te.

Nem hiszem, hogy elég lennék bárkihez is.

Dagi vagyok, gyerekes arcom van, szerintem unalmas is.

(a testsúlyomról nem kérek kommenteket, fogyok csak lassan).


Nem ismerkedem könnyen, de el tudok beszélgetni emberekkel.

A rendkívül torz önképemet félretéve, ha le is mernék szólítani lányokat, nem igazán tudom, mit is mondjak nekik...?

Az érdeklődési köröm teljesen más, villamosmérnöki egyetemre vettek fel, néha játszani szoktam, meg random videókat nézni YT-n ill veteránautókra csorgatni a nyálam. (és sivalkodni itt a gyakorin XD)


Mi jelenti a megoldást? Nem tudom.

Annyira nem vagyok bezsongva egy kapcsolatért, az 1-2 éve volt.


Állandóan reménykedtem, hogy "nekem is van esélyem szerelemre", "engem is szerethet valaki", "majd azon az oldalon sikerülni fog", meg rengeteg baromság.


Akkor készülj fel a nagy depire kérdező, ha hirtelen különösebb ok nélkül rendkívül boldog leszel.

Akkor a hormonok játszanak veled. Kapaszkodj meg, mert nem lesz semmi.


Engem az érzelmi hullámból az hozott ki, hogy elkezdtem elfogadni önmagam.

Nem vagyok álompasi, nem vagyok kigyúrva, "macis alkat"(=dagi) vagyok, de tojok bele.

Rengeteg rossz tulajdonságom van, amit ha sorolnék, egy 10 megabájtos .txt-t böknék ide az oldalra.

Na és kit érdekel?

Nem kell megfelelnem senkinek.

A hülyeségeim ellenére pedig (egy 18 éveshez képest) sokmindent letettem az asztalra, a tanulmányi eredményeim eddig nagyon jók.

Nem érdekel más mit gondol rólam, nem érdekel a hülye arcom (a tükörtől meg elfordulok lol), nem érdekel a mai társadalommal nem kompatibilis személyiségem, hogy mennyire vagyok nyerő, vagy nem megnyerő...

Kapja be mindenki...!


Van néhány haverom/ismerősöm, velük el szoktam járni moziba/mekibe/sétálni, vagy kollégák vagyunk és ennyi.


Így sokkal jobb érzés ránézni más emberekre.

Nem úgy, hogy "jaaj ennél a lánynál sem lenne semmi esélyem, mert.... "

hanem "a megnyilvánulása alapján ez a leányzó csak annyival tud többet nálam, hogy nőnemű, női nemiszerve és nagyobb mellei vannak".


Egoista vagyok? Lehet.


18F

2018. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8as mi nagyon jó haverok lennék 😉
2021. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!lehet ám,ezek a

normális elvárások,nem is olyan normálisak?


Milyen fiú,az ideálod?


Mert ki tudja,mi van ha túlságosan nagy elvárásaid vannak 🤷🏻‍♂️


Vagy lehet,hogy néznek,de nem olyan feltűnően


Sokszor ha láttok egy jó csajt aki engem nem néz meg én is a szemmem sarkából nézem


Amúgy azt ajanlom hogy keresgéld a számodra szimpi fiuk tekintetét és ha ez még van kabd el a fejed és egy ki gondolkozás idő után néz megint


Én ezt ajánlom

2021. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!