Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért nem kellek senkinek? 16L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem kellek senkinek? 16L

Figyelt kérdés
Mindenki olyanokat mond hogy olyan aranyos vagy stb de senki nem jön össze velem .Alacsony vagyok (156cm )kicsit duci szemüveges .Mindenki azt mondja nekem hogy a fiuknak bejönnek az ilyen lányok .Hol vannak az olyan fiuk ?

2018. okt. 18. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

1) 16 éves vagy. A korodbeli fiúk éretlenek még. 2) amit leírtál az tényleg cuki kategória a többségnek, de nem párkapcsolati. Ez majd pár év múlva elmúlik. A korodbeliek úgy vannak veled, hogy aranyos vagy, de nekik a magas, szőke, hosszúcombú kell. Majd rájönnek, hogy nem így működik ez.


Ne aggódj, lány vagy, majd megtalál valaki. :)


Minden jót és kitartást! ^^

2018. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
72%
Ha szeretsz videojátékokkal játszani, akkor Facen csatlakozz olyan Gamer csoportokhoz, ott szeretik az ilyen típusú lányokat. :)
2018. okt. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Saját véglényem ne stresszelj rá, jönn majd egy igazi (aztán a többi).
2018. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem bejönnek csak neked a 32 évem nem jönne be.

Hidd el biztos tetszel valakinek csak fèl feléd nyitni.

Fiatal vagy ne siess el semmit. Nem maradsz le semmiről.

2018. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudod, a külső nem minden :')

Lehet ezért nem akarnak összejönni veled mert azt hiszed hogy csak az számít.

17f

2018. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Ugyanazért, amiért ba**ol válaszolni a privát megkeresésre...
2018. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A mi korunkba (15-18) még nem is nagyon értem miért ennyire fontos ez... De annyira biztos nem lehet rossz. De ha nem csak ez a problémád akkor írj privátba, és elmondom a véleményem. Rosszabb dolgok is vannak hidd el.

Gl

2018. okt. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeséget mondtál utolsó.. :D
2018. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszló aki lekövéreztél most büszke vagy magadra hogy beszoltál egy ismeretlennek a neten ? Jobb lett töle a napod ?Mért jó valakinek beszólni az interneten ? A szemembe már nem mernéd mondani ugye ?
2018. okt. 24. 11:21
 10/10 anonim ***** válasza:
9 vagyok- 8egy nagy f@yzságot mondott, ne foglalkozz vele! 16évesen szerintem annyira nem is baj ha nincs melletted valami páwagyerek aki még jobban fog bántani mint egy "kövér" szó stb. Meg, nem is csak a külső a lényeg, akkor meg? 8meg húzd le magad, köszi
2018. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!