Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Amikor az elején megismertem teljesen más ember volt. Azt hittem hogy normális lány és vegre sikerülhet a kapcsolat. Erre rá félév után se sikerült összejönnöm vele. Mindig mondogatta hogy fontos vagyok neki meg blabla. Eleinte elhittem. Aztán elkezdett megváltozni. Már nem nézte meg mindig az üzeneteimet,volt hogy nem is keresett 1 napig. Aztán amikor látta hogy nem keresem akkor újra elkezdett írni. Majd amikor megint beszélgetni akartam vele erre azt kéri hogy ne zaklassam. Tény. Sok üzenetet küldtem neki,emiatt kaptam 1 het letiltást. Majd feloldotta és próbálok minél kevesebbet írni neki ,de most se nézi meg az üzenetemet. Mindig azzal hogy neki még fontos vagyok csak sose ér rá. Elhittem hogy sose ér rá. Aztán már azt veszem észre hogy hiába írok neki keveset,rá 1 napra válaszol. Eddig mindig este beszélgettrm vele ha nem ért rá. Most már azzal takarózik hogy nincs kedve senkivel se beszélgetni hanem egyedül akar lenni illetve hogy zavarom amikor írok. Ez kihasználás volt? Eddig hitegette hogy összejövünk. Ugy érzem kezdek depressziós lenni. Vagy már az vagyok. Nem tudom. 19/F
2018. okt. 22. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Többször is jelezte,hogy fontos vagy számára. De biztosan utalt arra,hogy "majd összejöttök"? Vágyott ő valaha is erre?
2018. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kihasználás nem ezt jelenti. Ez max.játszadozás.
2018. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bameg Pista,te is inkàbb a kocsmában keresd a boldogságot 😂
2018. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menekülj....
2018. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!