Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is tök hülyének...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tök hülyének néz? (Bocsi, ha rossz kategóriába tettem)

Figyelt kérdés

Előre is bocsi, ha hosszú lett:


Az a helyzet, hogy van egy srác, aki egy suliba jár velem. Nagyon tetszik, és érdekes módon szinte soha nem látom, eddig mindössze 2szer láttam. Csütörtökön bejelöltem őt Facebookon, és nagyon akartam neki írni, de végül nem tettem, mert ismerem magam, és tuti hülyeséget írnék neki... Na ez is történt. Szombat este ráírtam egy egyszerű szia-val. Vissza is írt kis időn belül, aztán elkezdtünk beszélgetni. Nagyon rendesnek tűnt, meg normálisnak. Másnap nem írtam neki, nehogy azt higgyje, hogy nyomulok. Egyik barátnőm azonban megírta neki, hogy írjon nekem erre vissza írta neki a srác, hogy: jó, de többször nem (itt egy kicsit elszomorodtam, és eléggé rosszul esett, hogy ezt írta) aztán írt is nekem. Megint jól el beszélgettünk, de aztán kicsit féltékeny lettem, mert a barátnőmmel sokkal jobban el beszélgetett, magától írt neki, ezért megírtam a srácnak, hogy az a lány nem olyan, mint amilyennek gondolja, és hogy élőben egyáltalán nem olyan, mint a képeken. (Ami egyébként igaz is) aztán miután ezt elmondtam a srácnak, mondtam neki, hogy ne mondja el a barátnőmnek, hogy ezt mondtam. Na hát kitalálhatjátok, hogy nyilván mondta neki, és a barátnőm elküldte nekem screenshot-ba és oda írta: ez mi??? Aztán elküldtem a srácnak, és írtam neki: miért mondtad el neki? 😅 légyszi máskor ne mondj el neki ilyen dolgokat... Erre írta a srác: tök furák vagytok erre én: miért? 😅 erre ő: hát nem tudom... Hirtelen bejelöltök aztán, ez már eleve fura volt. Utána én meg magyarázkodtam, hogy hát én csak azért jelöltem, mert egy suliba járunk😅 és hogy a barátnőm tőlem kérdezte be e jelölheti őt, aztán mondtam neki hogy hát nekem mindegy, de arról nem tudtam, hogy írt neked, utólag mondta.(és ez egyébként valóban így volt) aztán írta a srác, hogy: én írtam rá, hogy ismerem e. Erre én írtam neki, hogy lehet e egy kérdésem? Erre ő: persze erre én: te állítottál először becenevet neki? Erre ő: ahaa, utálom, ha valakinek nincs, szóval neked is kell. Erre én: értem😅 amúgy ne haragudj, ha valamivel összezavartunk vagy mi😅😅😅 erre ő: nem baj😅 erre én: de egyébként állíthatsz becenevet, én is jobban szeretem úgy erre ő: hogy szoktak becézni? 😂 erre én elmondtam neki hogy, majd megkérdeztem: és téged? Aztán ő is elmondta erre én: oksi, akkor én is hívhatlak úgy? 😅 erre ő: persze erre én: okés, aztán beállítottam neki ezt: név🙈😊😄 (a nevét nem írom le sorry) aztán írtam neki, hogy így jó lesz? 😂 erre ő: igeen😂 aztán beállította nekem ezt: név😊 aztán utána mondtam neki, hogy amúgy egyszer suliba elmesélem ekkor ezt az egészet, hogy mi hogy volt. Erre ő: milyen egészet? Erre én: hát hogy mondtad, hogy furák vagyunk, és ezt😅 erre ő: hát okees😂 erre én: Meg legalább megismernelek valamennyire 😂😂😅Na mindegy, majd egyeztessunk, hogy mikor hol vagytok erre ő: ahaa😂 aztán el köszöntem tőle... Szerintetek miért mondta, hogy furák vagyunk? Valóban fura volt ez az egész? 😅 Szerintem totál hülyének néz, legalábbis ebből ezt vettem le. Nagyon remélem, hogy nem utált meg😞



2018. okt. 30. 17:32
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*akkor
2018. okt. 30. 17:37
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egy barát vagy
2018. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos lehetsz, de hülyeség hogy ennyire nyomultok egy ilyen srácra. KB nem is értékel titeket :D De nem baj, majd jól elszórakozik veletek aztán majd tanultok... Már senki se normális ebbe a generációba sajnos. és 2 csaj igy akad egy srácra, szerintem szégyen.. Már ne is haragudj, de amit leírtál tipikus tinipcsás szórakozás, de legalább a srác majd jól szórakozik. Bocsi..
2018. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát tényleg elég fura ez a történet.
2018. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát neharagudj, de én se néznélek se téged,se a barátnődet valami értelmes, intelligens lánynak. Vicces, hogy a barátnődnek nevezed, közben szépen kibeszéled, leszólod mások előtt azért mert nem tetszett hogy vele többeg beszélt az a srác akivel te szerettél volna. Ha a srácnak is ennyire telerakod az üzeneteid nevető smiley-kal indokolatlanul,nem nevetséges szituációkban, akkor ne csodálkozz hogy furának néz. Borzalmasan gyerekes,megértem hogy a srác nem akart többet rád írni...
2018. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3 vagyok)) Igy van 5-ös.. Sajnos mindenki ilyen.. én meg várhatok a szeretetre életem végéig is ilyenek között...
2018. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Félreértettetek: csak nekem tetszik a srác, neki nem, fiúja van.
2018. okt. 30. 19:00
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az lényegtelen hogy fiúja van, mert te attól még ugyanúgy féltékeny voltál rá.(ezek szerint a semmi miatt, mert neki barátja van) De ha tényleg van barátja, akkor meg minek féltékenykedtél?? Pláne minek kellett lejáratni, leszólni szegény barátnőd?
2018. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egyszeruen nem tudom követni a sztorit pedig már harmadjára kezdem újra. Mindegy. Az a lényeg hogy nagyon nyomultok, ezt mink srácok nem szeretjük
2018. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen kérdező... Ez a sok szir szar smiley is mutatja hogy nagyon fiatalok lehettek, ha nem akkor pedig még nem nőttetek fel eléggé. Bocs de ez a helyzet a legtöbb emberrel. Utána jön hogy "jaj lefeküdtem vele erre elhagyott, és e-miatt a normális srácoknak már nem kellek" mert ez igy lesz.
2018. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!