Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19éves fiúként 160 centis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19éves fiúként 160 centis magasságommal lesz valaha esélyem egy hűséges, lelki társhoz?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar a magasságom,de igaz,hogy nem sok mindent tudok ellene tenni,családban is kb ilyen magas mindenki...

Sajnos a mai lányok (az alacsonyabbak is) minimum 180 centis pasit képzelnek maguk mellé...Zárkozott vagyok,nőm még nem volt...



2018. nov. 1. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
160 centi magasság + zárkózottság = örök nőtlenség.
2018. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Van esélyed nyugodj meg.Csak egy kicsit nyitottabbnak kellene lenni.
2018. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Suliban is tök kellemetlen elsétálni a lányok mellett,akik mind magasabbak nálam...
2018. nov. 1. 15:53
 4/16 anonim válasza:
94%
Pedig sok alacsony, 150 centi körüli lány van és nem hiszem, hogy mindegyik ragaszkodik a magas fiúkhoz. Láttam én már pl. nem egyszer és ismerek is egy-két ilyen párt, hogy egy szép (nem cicababa, csak szép) lány mellett valami irtó ronda, dagadt pali van (nem is gazdag) és jól kijönnek egymással, mert a lányt nem érdekli a kinézet vagy valami más oka van, de létezik ilyen és nem is annyira ritka. Fordítva viszont ritka, hogy jó pali mellett ronda nő van, a palik valahogy válogatósabbak.
2018. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Lehet. Másrészt meg minek parázol ezen 19 évesen? Már jól tudod hogy Bem fogsz nagyobbra nőni. Kezdj el kondizni pl. Jobban látszik az alacsonyabb srácokon az izom. Az majd ad egy kicsi önbizalmat
2018. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a magasságod a fô baj, hanem a zárkózottságod. Egyrészt, ahogy említették sok 160 cm alatti lány van, de amúgy ha van egy lány aki melletted jól érzi magát és tényleg megfogod a személyiségeddel, és a lány mondjuk 165 cm, teljesen mindegy az a nehany centi...
2018. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ( jöhetnek még nyugodtan😀) Lehet hogy visszamegyek az általános iskolákban az ottani 7-8adikos lányokhoz,náluk próbálkozni,nem nagyon vennék észre hogy kb 4 éve végeztem ott ( a kulsom alapján 14-16 évesnek néznek általában...)
2018. nov. 1. 18:28
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Gratulálok kérdező, valóban egy 19 éves fiúnak a hűséges, lelki társ egy 13 éves kislányt jelent...
2018. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én 190 vagyok, és zárkózott, nem sok esélyt látok, hogy lesz valamikor barátnőm:(
2018. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak alacsony lányok (én is 156cm vagyok) és nem mindenki bukik az felhőkarcolókra nyugi lessz majd valakid
2018. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!