Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos, kicsit visszahúzó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos, kicsit visszahúzódó, semmi extra lánynak lehet valaha pasija?

Figyelt kérdés

Nincs bennem semmi különleges, az arcom viszonylag szép, de ez minden, teljesen lapos vagyok ott ahol nem kéne, alacsony vagyok stb, nem igazán járok társaságba, vagy ahova igen, ott nem vesznek észre a pasik. Hiszen vannak sokkal szebb, okosabb, stb lányok is. Úgy érzem annyira semmilyen vagyok, hogy esélytelen, hogy valaha megtaláljam a Nagy Őt...

Nem csinálok semmi különöset, általában elvagyok magamban olvasok, rajzolok, sétálok, stb, mindig elütöm valahogy az időt, de még ha találkozom is egy helyes fiúval, miért pont én kellenék neki?

Mennyi az esélye, hogy valakinek tetszeni fogok és ő is nekem? Hiszen van rengeteg másik lány akik határozottak, magabiztosak, izgalmasak, vonzóak... Akkor miért pont én kellénék bárkinek? Nem vagyok jó kezdeményezésben, de ha nagy ritkán valaki kezdeményez, azonnal elkönyvel semmi különösnek...

Lesz valaha barátom szerintetek? Mennyi az esély rá? Mit kéne tennem, hogy változzak, hogy változzon ez a hozzáállásom? Amúgy nem nagyok az elvárásaim vagy ilyesmi, de mégsem jön össze soha, olyan béna vagyok.


19/L



2017. szept. 26. 11:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem lesz barátod, azért nem lesz, mert savanyú vagy. Azt pedig nem szeretjük.
2017. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Huuu..mennyi privátot fogsz te most kapni, tippelni se merek.
2017. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy igazad van, bár nem igazán tudom, igazából alapjáraton elég vidám meg mosolygós lány vagyok, csak önbizalomhiányos. Meg átlagos.
2017. szept. 26. 12:07
 4/18 A kérdező kommentje:

Az egyesnek írtam...

Kettes, huhh remélem nem sokat, nem akarok itt ismerkedni

2017. szept. 26. 12:07
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Én ilyen lányt keresek, mint te, de sajnos nem találom őket meg, hiszen ahogy mondtad is, visszahúzódóbb vagy. :(
2017. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Sok férfi örülne egy "átlagos" nőnek. Ha viszonylag sokat vagy emberek között, és tényleg szoktál mosolyogni, nem sokáig maradsz egyedül. Amúgy a helyedben nem hagynám ki az itteni lehetőségeket sem, bár a netes ismerkedéshez erős idegrendszerre van szükség.
2017. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
SűrítettLevegő, ez nem hangzik túl hitelesen valakitől, aki a párkapcsolatmentes életet hirdeti az oldalon folyamatosan...
2017. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen lehet. Valakinek pont ez jön be szóval ne add fel. Ne legyenek gátlásaid, hanem szépen menj el társaságba akár barátokkal akár családdal. Ha nem mész akkor meg ne várj csodát, mert az úgy se lesz. :)
2017. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván úgy fogok élni, mivel nem tehetek mást. Ettől függetlenül keresek ilyen lányokat. Az már más kérdés, hogy nem fogok találni, mert nagyobb eséllyel csap ma el a vonat, így igazából felesleges azzal számolni, hogy de, egyszer lesz nekem valakim. Viszont, hogy ne mondhassam, hogy meg se próbáltam, legalább próbálkozok. Ennyi a nagy titok. :P
2017. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Mellesleg milyen párkapcsolatmentes életet hirdetek? 0.0 Ki törte fel a profilom? Én próbálok segíteni embereknek, akik azt hiszik, hogy egyedül fognak meghalni, mert 15 évesen nincs párjuk. Illetve sok "mi a véleményed?" kérdés van, aztán azokon belül is segítek. Úgy néz ki, hogy akkor meg kell néznem a biztonságot, merthogy én nem hirdettem semmit, az biztos. Annyi még, hogy aki rossz embernek tartja magát, annak bemutatkozom, hogy van nála is lejjebb, ezzel adok neki önbizalmat, vagy valami. Tehát nem tudom, hogy mire gondolsz. :/
2017. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!