Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs se seggem se mellem nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs se seggem se mellem nem nagyon van mit fogni rajtam szép sem vagyok esélytelen akkor, hogy megtetszedjek valakinek? A külsőm miatt felek közel engedni magamhoz barkit is, mert lehetséges, hogy megundorodna?

Figyelt kérdés
Minden honnan azt hallom tapasztalom, hogy a csinos lanyok kellnek a fiúknak ezt persze meg is értem, de én soha nem leszek az nem tehetek erről ilyenek a génjeim. A szépség ugyan úgy nincs meg...a fiúkat nagyon érdekli a külső akkor esélytelen ez most nekem? Nem is merek magamhoz közel engedni senkit az alakom miatt, mert felek rossz lenne neki es elhagyna meg leszólna és ez engem nagyon elszomorítna ha külsőm miatt ezt kapnám.

2018. nov. 2. 01:27
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm a sok pozitív véleményt és bátorítást!^^

Nagyon jól esik!*-* meg jó tudni, hogy vannak ilyen jó emberek ez is felvidít.

Igen a kisugárzás nagyon fontos szóval megpróbálok sokat mosolyogni^^. Edzes az nem fog menni lusta vagyok sajnos énis:/.

Neked megpig kedves leányzó sok sikert a fogyókúrához!

Amugy 18 vagyok

2018. nov. 3. 01:05
 22/29 A kérdező kommentje:
Neked meg pedig*
2018. nov. 3. 01:07
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

Én soha nem "gügyögtem" hónapokig.

Két három randi után kell hogy jöjjön a vágy arra, hogy megfogd a másik kezét, érintsé-simogatás-izgatás-bugyifélrehúzás-nadrágonátaállófarokérzése, stb stb. Namármost ha ilyenkor bármelyik fél azt mondja, hogy, jaj ez nekem túl gyors, ott valami nem stimmel úgysem.


Az pedig, hogy élvezetes lesz e nekünk összebújni-élvezkedni, az meg jobb ha minél hamarabb kiderül. Mert ha nem váli azzá, max a 3. együttlétkor, soha nem lesz kielégítő, vagy a lánynak, vagy a pasinak.

És ilyenkor jönnek az itteni kérdések, hogy :

Már egy éve együtt vagyok boldogan valakivel, de még nem volt orgazmusom, vagy a bnőm nem akarja bekapni a farkam stb stb. És ez a kapcsolat akkor mire jó ? ELmondom, hosszú hosszú lemondásról valamelyiknél.

Vagyis úgyis szétmenés lesz a vége, csak kérdés, hogy mikor.

2018. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Kérdezö,légy a feleségem :D
2018. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

#23 Te amúgy szedsz erre valamit?


Nem, nem jobb ha hamarabb kiderül, mert nem tud hamarabb kiderülni. Tudod, van, amikor a lány még nem áll rá készen már a második randin. De gondolom ilyenről még nem hallottál... A lényeg, hogy lehet összeillenétek szexuálisan is, csak ugye te rohansz valahova.

Használd egy picit az eszed is, ne csak farkad.


11-es voltam.

2018. nov. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
1-vagyok)) 11-es te a fejemből húzod ki azt amit mondani akarok? :D
2018. nov. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Egyébként nem randidarabszámfüggő a dolog, ezt akartam érzékeltetni. Én arról az esetről beszéltem, amikor mindketten érzitek az őrült vágyat a másikhoz és mégsem, na ez a hülyeség, sztem.

És ha nálam valaki jobban foglalkozott a lányok vágyaival-lelkületével életében, az hazudik. Úgyhogy kicsit erős volt a lekostolás és a stílus, de mindegy.


A másik pedig, hogy nézzetek kicsit körül a nagyvilágban, sztetek miért van ennyi idegbeteg ember az utcán ? Mert nem boldogok otthon és miért ? Mert olyan szexualitású partnerrel élnek együtt, akivel nem jó. De azért együtt vannak, mert hátha, meg majd alakul még stb stb. Hát ezeknek üzenem, hogy soha nem lesz jobb, csak rosszabb. És úgyis szétmenés a vége, míg nem találnak egy olyat, akinek az első érintésétől libabőrösök lesznek és elázik a bugyijuk.


Szexelni, szeretkezni nem lehet tudásból, csak érzelmi és lelki intelligenciából, ez pedig tudjuk, óriási különbségekkel létezik. Igen, finomítani, hangolni lehet egymást, de megette a franc, ha már el kell bármit is ezügyben magyarázni, hogy nekem csak úgy jó ha ezt vagy azt, vagy így csinálod.

Akkor az már olyan lesz mintha otthon az ajtófélfát smirgliznéd, mert megtanultad hogyan kell.

Ugyan már :-)

2018. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

#27 Attól még, hogy már az első érintkezéstől elázik a lány bugyija, egyáltalán nem biztos, hogy szexuálisan összeilletek. Mert lehet, hogy míg te mondjuk a durva szexért vagy oda, ő addig meg a finom, romantikus szexért van oda. Aztán lehet olyan is, hogy mindketten durván szeretitek, aztán később kiderül, hogy a lányt izgatja a pisi-kaki szex is, vagy a ddlg, ami téged meg taszít. És természetesen olyan is lehet, hogy szexuálisan teljesen összeilletek, csak a lány nincs felkészülve arra, hogy már az első randin ilyenekről beszéljen. Szóval ja. Azt, hogy valóban összeilletek-e, azt csak hosszú-hosszú ismerkedés után tudhatod meg biztosra.

Aztán persze, biztos van olyan lány is, aki már az első randin elmondja minden vágyát, de nem hiszem, hogy olyan sok lenne belőlük. Főleg, hogy ha normális lányt keresel.


#26 Lehet. :'D

2018. nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28 jó sok zöldet kaptál is érte tőlem ;)
2018. nov. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!