Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs se seggem se mellem nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs se seggem se mellem nem nagyon van mit fogni rajtam szép sem vagyok esélytelen akkor, hogy megtetszedjek valakinek? A külsőm miatt felek közel engedni magamhoz barkit is, mert lehetséges, hogy megundorodna?

Figyelt kérdés
Minden honnan azt hallom tapasztalom, hogy a csinos lanyok kellnek a fiúknak ezt persze meg is értem, de én soha nem leszek az nem tehetek erről ilyenek a génjeim. A szépség ugyan úgy nincs meg...a fiúkat nagyon érdekli a külső akkor esélytelen ez most nekem? Nem is merek magamhoz közel engedni senkit az alakom miatt, mert felek rossz lenne neki es elhagyna meg leszólna és ez engem nagyon elszomorítna ha külsőm miatt ezt kapnám.

2018. nov. 2. 01:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsi a mellem és lapos vagyok hátul, ráadásul alacsony is vagyok az arcom túl kislányos és emiatt mindenki 12-13-nak néz. De tudod mit? Nem érdekel.


16/L

2018. nov. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
1-vagyok)) 11-es okos :)
2018. nov. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, ha valaki emiatt piszkál, bánt, csúfol téged, az meg sem érdemli azt, hogy egyáltalán foglalkozz vele.


És igen is, hidd el magadról, hogy szép vagy! Biztos vagyok benne, hogy nem vagy csúnya. A korodbeli lányok 90%-a annak hiszi magát. Mindenesetre, rengeteget segítene a kisugárzásodon az, ha elhinnéd magadról, hogy szép vagy. A kisugárzás pedig ugyanúgy fontos ám a fiúknak.

Ami még sokat segítene, az a jó kedv. Legyél vidám, mosolygós és tojd le mit mondanak mások!


28/F

2018. nov. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
1 vagyok)) Utolsó jót mondtál te is.. Igy van de e miatt ribi lesz mindenkiből mert ezt látja a többség jónak, mit lehetne így tenni ez ellen...? :(
2018. nov. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Nem, attól, hogy elhiszi magáról, hogy szép, nem lesz ribi. Ahogy a sok önbizalommal rendelkező emberek sem egoisták. Már amelyik persze.
2018. nov. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyforma a srácok ízlése. Van aki a teltebb csajokat szereti, van aki a vékonyakat. Van akinek fontos a nagy mell, van aki azt szereti ha elfér a tenyerében. Bárkinek megtetszhetsz, a szépség belülről fakad. Legyél mosolygós, beszélgess sokat és rá fognak jönni milyen klassz csaj vagy. Ha meg a külsőd alapján bánt valaki azzal nem kell foglalkozni, vannak rosszindulatú emberek, akik így akarják leplezni, hogy valami nagyon nincs rendben az életükben. Szóval a lényeg, hogy ne leszegett fejjel sétálj az utcán, te TE vagy egy tök jó személyiség, aki lenéz, gúnyos az meg bekaphatja a bal bokád :)
2018. nov. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
20%

A külső csak figyelemfelhívásra jó, a személyiség számít :)


Ha valakivel bezélgetni kezdesz, az már nem fog tőled megundorodni.


Küldesz arcnélküli képet az alakodról?

2018. nov. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
69%
És a képküldéssel kezdődik minden...Gyerekek recskázás ma elmarad, tessék tanulni inkább!
2018. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:

nincs olyan h valaki nem szép. ha nem tetszel magadnak az a te hibád. nem bántás én is így volt ma vele csak én követ vagyok és am most fogyózok. 😊

vissza terv a nincs olyan h valaki csúnya. mert ha változtatsz a testeden pl az edzéssel . guggolni kell sokat seggre 1 2 hónapig és már lesz is😄

e mellett csúnya szem sincs .

szóval rajtad áll az egész

sikert a változáshoz 😉😙

L16

2018. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
1-vagyok)) 17-eset és akik képet kérnek mehet nekik a piros "kéz"...
2018. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!