Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néz levegőnek egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz levegőnek egyik percről a másikra?

Figyelt kérdés
Volt egy lány,akivel tök jól elbeszélgettünk messengeren szinte mindennap.Rá is jöttem,hogy bejövök neki,de ezt persze nem mondtam el.De a suliban meg el kezdett levegőnek nézni.Alig néz rám,ha rám is néz ami legyen 1-2x teljesen rövid ideig tart.Messengeren is csak egy szavas válaszai vannak.
2018. nov. 3. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Élőben menj oda hozzá és beszéld meg vele hogy mi történt hogy ez van
2018. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hagyd békén. Ha szeretne veled kommunikálni, már rég beszélhetnétek, és nem tetted volna fel ezt a kérdést, szerintem hanyagold egy kicsit, aztán nézd

meg hogy erdeklodik-e

2018. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Durva... ugyanez van velem csak én lány vagyok. A srác hirtelen hozzám se szól. Rám se nézz mintha azt se tudná ki vagyok. Ami nagyon bánt. Pedig az ember azt gondolná h egy 23 éves srác nem ilyen gyerekes már
2018. nov. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!