Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet megtalálni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megtalálni egy személyt aki egyik percről a másikra indok nélkül "eltűnt"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben megismerkedtem egy fiúval itt ezen az oldalon. Ki tettem egy kérdést és ő privátban válaszolt rá. Elkezdtünk beszélgetni aztán megkeresett Facebookon (amit a kérdésemre csinált). Tegnap találkoztunk és jól elvoltatok nem volt semmi baj de ma valamiért törölte magát a facsbookrol és sehogy sem érem el. Valami tipp hogy hogyan találhatnam meg? (Nagyon messze lakik tőlem egy számomra ismeretlen helyen tegnap voltam ott először)) Josh ha látod kérlek adj magadról ezt életjelet vagy csak annyit mondj meg hogy miért tűntél el. Köszi a válaszokat.


2017. dec. 30. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Itt vagyok drágám, minden pillanatban csak rajtad gondolkodom, kívánom hamvas testedet, kérlek gyere el ma este hozzám!...
2017. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Büdös vót a szád.
2017. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha törölte magát akkor sehogy.

Nincs más hely agol beszélgettetek?

Vagy itt a gyakorin írj rá

2017. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Josh, a svéd viking? :D
2017. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem törölte magát, csak letiltott téged. Amúgy azt hiszem, én már beszéltem vele privátban, annyira sok Josh nem lehet az oldalon.:D Ha fontos lennél neki, akkor nem tűnne el. Most már tudod, hogy milyen bunkó a srác, ne siránkozz miatta!

Amúgy kérd meg egy ismerősöd, hogy keresse meg facebookon, mert ha ő megtalálja, akkor egyértelmű, hogy letiltott téged.

21/F

2017. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!