Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mit lehet tenni? 19/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Ilyenkor mit lehet tenni? 19/F

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit eszméletlenül vonzónak találok. Már több, mint fél éve szeretnék vele beszélni, de közben szembesültem azzal a ténnyel, hogy van barátja. Elég gyakran látom őt. Nem tartom magamnak tisztességtelennek, becsületes embernek tartom magam. Nap, mint nap megfordul a fejemben, mi lenne, ha kezdeményeznék felé, ez azonban nem túl erkölcsös dolog. Vagy egy kezdeményezés, hogy hogyan reagál, még belefér?


Igazából, régen (értem úgy, hogy anno 30 éve), hogy történtek az ilyenek? Akkor is gerinctelenségnek tartották fiatalok körében egyaránt, ha egy kapcsolatba beleköp egy másik ember? Értem úgy, hogy ez "megszokott" dolog volt akkoriban, vagy csak napjainkban történnek ilyenek?


Az az igazság, hogy lassan itt vagyok 20 éves fejjel, és még egyetlen egy lány-fiú barátságot sem sikerült kötnöm, nemhogy kapcsolatot. Eléggé introvertált személyiségű vagyok, nehezen ismerkedek, főleg lányokkal. Eddig maximum 2-4 lány volt az életemben, akibe ténylegesen beleszerettem vagy csak vonzónak találtam. (Ezért gondoltam a fentebb leírt kezdeményezést) Egyik se jött össze. Vagy töketlen voltam odamenni, és beszélgetni, vagy nem tudom önmagamat adni. Vagy pedig barátja van, mint a fent említett leánynak. Már kezdem feladni, hogy sosem jön össze semmi, akármilyen türelmes és becsületes vagyok. És ez nem önsajnáltatás, akárhogy is hangzik. Vannak még rajtam kívűl ilyen srácok, fiatalok, vagy tényleg én vagyok ennyire életképtelen?


Hirtelen ennyi, ami eszembe jutott, és leírtam..

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. nov. 6. 20:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsó


Ez megmosolyogtatott:)

2018. nov. 8. 05:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor bevált a terv :D
2018. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor csak fel akartál vidítani, vagy volt valami célja is a videónak?
2018. nov. 8. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!