Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar ha egy lány depressziós, vagy hegek vannak rajta? (Valószínűleg egész életre ott fog maradni)

Figyelt kérdés

Gondolok itt akármelyik pszichés betegségre, mint pl pánikbetegség/bipoláris személyiségzavar.

Ti mit gondoltok az ilyen lányokról, lenézitek vagy elítélitek őket?

16/L



2018. nov. 15. 19:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

Furának tűnhet, de engem jobban érdekelnek mint az ebben nem szenvedő lányok. Főként azért, mert én is átestem rengeteg dolgon, és bár már leküzdöttem a depressziót, pánikbetegséget és egy-két dolgot, a hegeim nekem is ott vannak, amik miatt jelenleg kb. nincs olyan ember akinek a társaságában ne szoronganék, egy ilyen lánnyal meg azért egyszerűbben megértenénk egymást.

Amit megtanultam abban a korszakban az az, hogy a megfelelő emberek segíteni tudnak a gondok leküzdésében, és imádnám ha én lehetnék az, aki a leendő páromat kihúzza a depresszióból.

Persze fontos az, hogy a lány akarjon is változtatni a helyzeten és szeressen engem, mert ez a két dolog az alapja a segítségnek. Ha nem szeret, akkor nem tesz meg értem olyan egyszerűnek tűnő dolgokat (tűnő, mert egy depressziós ember számára tudom milyen nehéz), mint hogy kijöjjön a szobájából és velem lógjon. Ha nem akar változtatni, akkor meg eleve közel sem enged magához.

Szóval nem, nem ítélem el vagy nézem le őket, hanem reményt látok egy csodálatos személyiség megszületésére bennük és lehetőséget arra, hogy olyannak segíthessek aki még az én elbaxott morális értékrendem szerint is megérdemli.

2018. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem zavarna. Én is enyhén depressziós vagyok, lehet összeillenénk.
2018. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Fordított esetben, ha mondjuk én találkoznék egy ilyen pasival; hát, nemtom; az őtőle függ, hogy milyen épségben van éppen lelkileg; meg hogy ha úgy ítélem meg, hogy ő már túl van rajta; a végén van a rossznak, kezd kiláballni, akkor az úgy már talán nem annyira riasztó; szal pl hegek mennyire frissek újak is fontos lehet, de még az se feltétlen; talán hip-hopp is ki lehet lábalni, bár talán ritka; de ha érzem rajta, hogy már javul, akkor talán lehetne szó valamiről; vagy pl ha anynira megfog, elvarázsol a személyisége; még akkor talán. De amúgy nemtom.
2018. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%

Igaz nem fiú vagyok, de válaszolok.


Nekem a párom kezein nagyon csúnya hegek maradtak meg arról az időszakról amikor vagdosta magát. (Mivel tudom a háttér történetét, ezért nem ítélem el miatta.)

Én is vagdostam magam, de nekem alig láthatóak a hegeim. Valamo csoda folytán nagyon szépen begyógyultak, pedig nem voltak valami szépek a sebek és még égési sérüléseim is voltak elnyomott cigaretta csikkek miatt, bár azok sem látszanak.

Visszatérve a páromhoz....engem nagyon is vonzanak a hegei. Egyszerre elszomorítanak és fáj, hogy tudom miért vannak azok ott... Vagy, hogy egyáltalán ott vannak. Mivel egy nagyon jó ember ezért azon a véleményen vagyok, hogy nem 3rdemelte meg azt a bánás módot amit kapott. És a hegeit végigsimítva, vagy csak pusztán látva mindig eszembe jut az a célom, hogy boldoggá tegyem. Hogy megadjak neki mindent amit elötte nem kapott meg. A szeretetet, figyelmet és törődést.

Számomra motiválóan hatnak a hegei. Örülök, hogy nem rejtegeti óket senki elöl, de csak én tudom rajta kívül, hogy miért vannak a kezén.

2018. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%

ne vegyétek sértésnek, de nekem kb ilyen egy tökéletes lány. Olyan mint én, és jó lenne valakinek az lenni aki miatt leszokna a vagdosásról és ki tudnánk húzni egymást. Csak kár hogy felejtős, mert én sem vagyok fontos senkinek..

17f Sok szerencsét nektek

2018. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!