Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy tini fiunak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy tini fiunak van eselye egy idosebb lanynal?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok es van egy lany aki 22 eves es regrol ismerjuk egymast de most jobban megismerhettem.

Nekem igazabol nagyon bejon kivulrol belulrol es ha nem tudnam mennyi idos akkor olyan lenne mint ha egy velem egykoru lannyal beszelgetnek.

Talan o is viszonozta ezt a dolgot, mert sokszor keresi a tarsasagom es mindig mosolyog meg erdeklodik irantam, stb., de az is lehet, hogy o ilyen barat akinek ilyen szemelyisege van en meg csak tul gondolom.

Igazabol mar nem erdekel a lany semmilyen szinte multkor csalodast okozott nekem csal mellekesen erdekel, hogy lehetett volna tobb mint baratsag egy ilyen korkulonbsegu kapcsolatban? Nekem alt. az idosebb lanyok jottek be mindig


2018. nov. 23. 00:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. nov. 23. 18:25
 12/14 anonim ***** válasza:
#9/11 Igen csak abban.. Nem vagyok tanult ember , így volt időm nőzni plusz egy 6 éves kapcsolatot tudok a hátam mögött ,de azt gondolsz amit akarsz.
2018. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem 26 évesként van esélyem egy 17 éves lánynál? Erre konkrét választ nem lehet adni , csak is általánosítva. Mivel nem tudjuk annak a lánynak mik az igényei , és mi fér bele abba ami a számára nem ciki így hogy is vársz konkrét 100% -os atom biztos választ?
2018. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem varok 100%os biztos valaszt. Csak kajak nem ertem, hogy mit mondtál. Látszik, hogy nem vagy tanult.
2018. nov. 23. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!