Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Miért csinálta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért csinálta?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki belájkolta a képeimet és snapen rámírt egyik nap. Nem beszéltünk sokat,de nagyon jó volt. Azóta pedig semmi nem volt. Ez a fiú régen nagyon tetszett nekem,és lehet hogy még most is tetszik. Most tök szomorú vagyok. Mit ronthattam el? Miért nem írt azóta? Szerintetek tetszhetek neki?

2018. nov. 26. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem látta benned azt a valakit, akit szeretett volna...
2018. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Attól, hogy belájkolta a képed, meg snapen írt, egyáltalán nem jelenti azt, hogy érdekled. Az, hogy nem beszéltetek sokat, ezt bizonyítja, mert, ha tényleg akarna tőled valamit, akkor szó nélkül keresne, írna, hívna, de amint írtad, nincs semmi azóta. Vagy az is lehet, hogy elfoglalt, mert tanul/dolgozik, bármi lehet. Nem hinném, hogy elronthattál valamit, szimplán szerintem csak úgy volt vele, hogy de jó, elütöttem az időmet hogy írtam ennek a lánynak. Sajnos, az esetek többségében ez jellemző, nem pedig a tényleges, tiszta érzelmekkel való keresés.
2018. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazatok lehet.

Annyira nem szeretem ezt az egészet. Mindig ez van.

2018. nov. 26. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy érezte mintha ő nem érdekelne téged,
2018. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért? Pedig én válaszoltam mindenre amit kérdezett,meg szerintem tök jól elbeszélgettünk. Nem írtam semmi olyat amből az jöhetne le hogy nem érdekel. Mert ez egyàltalán me így van. Igen is érdekel, és mégjobban megszereteném ismerni
2018. nov. 26. 19:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor irj ra
2018. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De az nyomulás lenne nem?
2018. nov. 26. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne nyomulás. Akarsz tőle valamit, vagy nem? Szívesen beszélnél vele , vagy nem? Fontos ő neekd? Akarod, hogy tudja , mit érzel iránta? (Ezt rögtön még nem kell kitárni és az arcába zúdítani, rá is lehet vezetni, vagy elmondani később, amikor már itt az ideje.) Nem kell nyomulnod, csak dumáljatok. De egyébként jobb nem neten, hanem élőben.
2018. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
*pl akár egy moziból kijőve a filmről, vagy mozi előtt. Az ilyen mozis cuccokat ha pl moziba vágynátok menni, énszerintem mindig úgy időzítsétek, hogy vagy előtte vagy utána legyen időtök beszélgetni is, mert nélküle talán nem is randi.
2018. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!😊 megpróbálom
2018. nov. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!