Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszautasított egy fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasított egy fiú, hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Kb.2 éve tetszik az egyik oszt.tarsam, ritkán beszelunk. Voltak jelek, amik arra utaltak, hogy én sem vagyok közömbös számára, de utólag, ugy tunik, ezeket rosszul lattam.:D. Amikor elmondtam neki, igazából szinte semmit nem mondott rá, de nyilvánvaló, hogy az nemet jelentett. Kicsit kínos igy egésznap vele lenni, kozben büszke vagyok magamra, mert megpróbáltam és erre nehany fiu se lenne képes. Azonban, nem tudok nem ra gondolni, rossz a kedvem a visszautasítástól. Esetleg van valaki, aki járt már igy?tanacsok?



17/L


2018. szept. 22. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor a legjobb ha nem találkozol vele többet. De mivel az osztálytársad, így ez nem megoldható. Pont ezért nem szeretnek sokan az osztályból párkapcsolatot. Annyit tehetsz, hogy mostmár ritkán sem beszélsz vele. És foglald le magad, beszélj a barátnőiddel vagy koncentrálj a hobbidra. Esetleg sírd ki magad, az után könnyebb feldolgozni. De utána már ne gondolj rá. Egy idő után meg magától elmúlik majd.
2018. szept. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Nem feltétlen kell ezt visszautasításnak vélni. Ez fiú függő hogy ki hogyan reagál ilyen helyzetekre. Nekem több barátom és haverom is van akik kb így reagálnának hasonló helyzetre annak ellenére is hogy a lány amúgy meg tetszik neki. Ezt a fiúk általában azért reagálják így le mert szinte talán hihetetlennek vélik hogy ezt így szembe megkapják az egyik lánytól és hihetetlen módon zavarba tudnak jönni és nem tudják hogyan kezeljék ezt a helyzetet. Sokszor olyan is előfordul hogy ilyenkor elviccelik/mintha nem is hallották volna/vagy elkezdenek másról beszélni/vagy jajj hagyjál már/ vagy visszautasít a kellemetlen helyzetek elkerülése miatt. Nem csak a lányok izgulnak ilyenkor, hanem a fiuk is ha látszik ha nem!

A fiuk úgy gondolják hogy a lányok nem izgulnak, mert ők biztos k%+*& jól kezelik ezt a helyzetet, de persze ez nem így van. Ha tényleg még keveset is beszéltetek egymással akkor az sem segít. Várj egy hetet és kezd el előröl!

Köszönj neki, beszélgess vele, ismerd meg és őt is hagyd hogy megismerjen téged, de ne azt amilyen a társaságokban vagy, hanem azt amilyen ténylegesen vagy. Agy neki bizalmat azzal hogy majd személyesebb dolgokat is mesélsz neki (ne az első adandó alkalomkor az első beszélgetésben.) és ha majd egyszer ős is megoszt veled otthoni vagy személyes dolgokat (problémákat, élményeket, történeteket), akkor már tudhatod hogy ő is bízik benned valamelyest mértékben. Igazából a lényeg hogy minél többet beszélgessetek és ismerjétek meg egymást. Némeik fiúnak mondjuk alapjában nehezen megy a beszélgetés lányokkal de van amelyiknek fiúkkal is. Néha ha elmész mellette akkor simítsd meg a vállát vagy a hátát (a fejét semmikép ne! :D ) és ez már egy fiúnak egy elég ösztökélő dolog arra hogy ténylegesen gondolkozzon ezen a dolgon. Ha beszélgetsz vele akkor ne csak össze vissza nézelődj, hanem próbálj meg kedvesen a szemébe nézni és úgy kommunikálni. Ez nagyon vonzó dolog lehet egy lányban és általában ettől szinte mindig zavarba jönnek a fiúk ha egy hosszabb szemkontaktust tart a lány. Ilyenkor általában el is néz a fiú esetleg elkezd mocorogni.

Hát ezt jól kifejtettem...

A lényeg hogy a elmondottak alapján nem jelenti a teljes visszautasítást a fiú felől, csak rossz helyen, rossz pillanatban. Lehet még én sem tudtam volna ezt így megfelelően kezelni ha egy olyan lány mondja nekem akivel 2 év alatt nem nagyon beszéltem és nem is igazán ismerem őt VALÓJÁBAN.


Ha kérdésed van akkor nyugodtan írj privibe.

18F

2018. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De durvaaa, visszautasítottak egy lányt. Szörnyűűűű. Valószínűleg te is fogod ezt csinálni még rengeteg ronda sráccal és akkor valószínűleg nem fogod ilyen rosszul érezni magad...
2018. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!