Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néz engem egy csomó lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz engem egy csomó lány?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy egy csomóan megnéznek a buszon, iskolában, stb... de nem akarnak szerintem semmi. Például, van egy lány akivel egy suliba járok, csak ő eggyel felettem jár, és mindig néz engem, de bejelöltem facebookon, hogy majd ráírok, és nem jelölt vissza. És nem hiszem, hogy azért mert olyan ronda lennék, hogy már érdekes, nem beképzeltségből meg semmi, csak azért annyira nem gondolom magam rondának. Meg van egy lány aki, egy paddal előttem ül, és folyton oldalra van fordulva, és felém néz, de ha ránézek elkezd össze-vissza leskelődni.

2018. dec. 2. 11:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 16/F
2018. dec. 2. 11:30
 2/6 anonim válasza:
Gondolom jól nézel ki :D
2018. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem jelölt vissza az a lány?
2018. dec. 2. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus vagy lehet
2018. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert vicces vagy, vagy azon tűnődnek, hogy hogy lehetsz ilyen ronda. Egyébként rondákon nem időznek el sokat, nem legeltetik annyira olyan sokáig kedvükre a szemüket, mert nem éri meg, ha inkább nézhetnek másfelé is, így tehát valószínűleg tetszel nekik. :)

Lehet amúgy, hogy tök jó pasi vagy, és nem is tudsz róla. Vagy esetleg valaki elterjesztett rólad valami szaftos kis pletykát, és mostanában azon derülnek, és mutogatnak rád egymásnak, mert még mindig nem hiszik el:D XD

Szal valszeg bejössz nekik, énszerintem ez a legvalószínűbb variáció:):)

2018. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Áhááá, most látom kommentbe, szóval az egyiket bejelölted, és most lehet, hogy ez terjed el közöttük, és most ezért bámulnak, mert nem értik. :)


Szóval lehet az is, hogy nem tartanak ahhoz a csajhoz elég jónak, vagy esetleg annyira híres és népszerű az a csaj, hogy hogy' nem tudod, hogy már tök régóta van pasija, és esze ágában sincs kikezdeni veled.


Vagy hogy nem tudják, akarsz-e valami komolyabbat tőle, vagy csak bejelölted, mert látásból ismered. És lehet pl nem is feltétlen gondoltál még rá nőként , lehet hogy pl csak úgy simán tesóként szívesen barátkoznál vele; még ezt is ogndolhatják.

2018. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!