Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kicsit csendesebb, visszaf...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit csendesebb, visszafogottabb lány kellhet egy beszédesebb, akár lazább fiúnak?

Figyelt kérdés

Nincs konkrét személy aki miatt felteszem ezt a kérdést, hanem megfigyeltem magamon, hogyha csendesebb emberrel vagyok akkor nem érzem jól magam. Viszont ha egy beszédesebb ember mellett vagyok akkor én is jobban megnyílok, többet beszélek.

De nem tudom, hogy az ilyen (beszédesebb, nyitottabb) fiúknak tetszenek-e az ilyen lányok. Mert lehet, hogy ők nem bírják hogy csendesebb vagyok.

Mi a tapasztalatotok/véleményetek erről?

Persze tudom, hogy nem lehet mindenkiről ugyanazt elmondani ezért örülnék ha többen is válaszolnátok.

Köszi



2018. dec. 6. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Én nagyon sokat beszélek, szóval sok türelem kell hozzám, de inkább a csendes/visszafogott lányokat bírom akár kapcsolatra akár barátnak(csak lány barátaim vannak). A beszédesebb, nagyobb társasági lányok mellett valamiért nem érzem jól magam, kicsikét menekülni akarok onnan, abból a társaságból, ott én vagyok az aki egy szót se ejt ki a száján.


Szerintem vannak egy páran akik a hozzád hasonló lányokat bírják :D


Remélem segített a válaszom :D

2018. dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tetszhetnek lehet pont kiegészítik egymást , meg ez teljesen ember függő Pl nekem jobban bejönnek a csendesebb lányok sőt ha olyan hatással vagyok rá hogy mellettem meg mer nyílni az a legjobb.
2018. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El gondolkoztam és igazaból nem tudok valaszolni talán az arany közép ut a megoldas es nem nagyon erdekel hogy melyik fajta mert mind kettö tetszik bar ne menjen at qrvasba mert a legtöbb tarsasagi csaj ugyanolyan
2018. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!