Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a komolyabb,...

Mit gondoltok a komolyabb, visszafogottabb, tanárnénis öltözködésű lányokról? Fiúk, nektek bejön ez a stílus?

Figyelt kérdés
Azt értem ezalatt, hogy az illető lány olyan szövetnadrágokat hord, amik magasan feljönnek a derékon (köldök fölé), hozzá fehér blúz és hagyományos lakk magassarkú. Ezenkívül hosszú, bő (szintén magas derekú) A-vonalú szoknyákat hord. Illetve nyáron lenge maxiruhákat is visel, magas derekú bugyival.

2014. szept. 26. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ebből csak a magas derekú bugyi a zavaró
2014. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Én hasonlóan öltözöm, csak ritkán hordok nadrágot, inkább szoknyában futkározom.


Tőlem félni szoktak a férfiak. :D Sokszor kaptam már, hogy túl hűvösnek, kiszámíthatatlannak és elérhetetlennek tartanak. (pedig amúgy egy vidám, bohókás nő vagyok)

Az egyetlen előnye, hogy ha valakivel nem akarok társalogni, arra elég csak egyszer rászólni és tényleg elhúz onnan, míg a miniszoknyás barátnőim nem tudják levakarni magukról a részegeket + ha valaki odajön ismerkedni, akkor annak általában komolyak a szándékai és nem csak egy éjszakát akar.


U.I. A magasderekű bugyit (akármilyen szép csipkéből készült is), hanyagold!


Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2014. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! A magas derekú bugyival semmi gond, legalább nem néznek cemendének. Én is olyat hordok.

Manka/57

2014. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 részvétem
2014. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Szerintem nagyon szépek és szexisek a magas derekú bugyik. Általában ehhez hasonlókat szoktam viselni: [link] Sokak szerint "nagymamás", de szerintem nagyon jól néznek ki. :)
2014. szept. 26. 23:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy 25/N vagyok. :)
2014. szept. 26. 23:17
 7/8 The answer ***** válasza:
Abszolút stílusos, nekem nagyon tetszik így leírás alapján. A magas derekú fehérnemű hanyagolásával azonban egyetértek az előttem szólókkal. Miért néznének bárminek is, hiszen úgysem látszik, de akinek mégis joga van látni, az olyat lásson ott is, ami stílusos és csábító, semmint kiábrándító.
2014. szept. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez vicces, mert jelenleg a tanári gyakorlatomat csinálom, de ez a klasszikus tanárnénis stílus szerintem rémes. De ízlések és pofonok, az a lényeg, hogy a viselője jól érezze magát bennük és akkor az úgyis kiül a kisugárzására is.
2014. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!