Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tömeg tini csajok ti nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tömeg tini csajok ti nektek ilyenkor mi a szándékotok? Messenger story.

Figyelt kérdés

17/f vagyok..


Van egy regi csaj ismerosom akivel egyszer smaroltam egy buliba es pont talalkoztam egyik lany barattommal akit szerettek es reg taliztunk ugy h nosztalgiaztunk es felmerult az elobb emlitett csaj es akkor meseltem neki h nala jobb csokom meg nem volt es ez a pletykas csaj meg elmondta ennek a lanynak es ram irt, meg mondta h feldobtam ezzel a napjat meg ilyesmi..


Azutan jott egy ilyen flortolos resz, amiben az volt a lenyeg h regrol neki az volt a beceneve h jegyesem nekem meg az h ferjem, es beszeltuk h jol csokol es mondtam h remelem lesz jobb es nem az lesz h a felesegemtol szar csokokat kapok meg ilyenek, es akkor emlitettem h "ahhoz kepest h a jovendobeli felesegemrol dumalunk az beceneved, hogy jegyesemxd" Es akkor mondta h lehet en leszek az..


Aztan elkezdtem vele beszelgetni es egyre szarabb szarabb fosabb lett vegul mar csak az volt, hogy irtam valamit es vagy egy egyszavas mondat volt vagy nevetőszmájli... és így kihalt a beszelgetes..


Aztan mondtam neki es itt nyugszik beszelgetesunk, elmagyaraztam h szerintem untatom meg ilyesmi aztan meg az volt a kifogasa h o nem tud semmit irni meg h beteg ha leszarna nem irt volna ram... aztan Irtam h Jaa ertem es RIP ennyi voolt kesz vege...



Ilyenkor az ilyen tömegtini lányok vagy hát nem tudom, olyanokra gondolok akit nagyon sok ember ismer és lájkjai vannak meg bulikba járkál és bebaszik meg jó csaj, ilyenkor mivan? Megáll a tudomány vagy mire vártok? Nem tudom ,hogy mit kéne csinálnom, hogy életbe maradjon ez a beszélgetés de úgy érzem magam mint ha egy eszméletét vesztette embert próbálnék újra éleszteni akinek leált a szíve és 3an vagyunk és a harmadik ember csak videózik nem hogy hívna egy mentőt vagy ilyesmi én meg erőlködök h ne halj meg. (Ennyire nem viszem túlzásba, nem erőltettem a dolgot, ha nem lehet) Csak nem értem, hogy mit csináltam rosszul? Milyen fázist hagytam ki léptem át? stb.



Csak szeretném tudni, hogy ilyenkor mit vártok, hasonló csajok?



2018. dec. 6. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk hogy tudj értelmesen fogalmazni és ne ilyen zagyvaságokat,semmitmondó hülyeségeket írkálj. 17 évesen ez gáz.
2018. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kapiskáld ki a lényeget akkor... Neki hidd el értelmesen fogalmaztam.. Próbáltam a legtöbb részletet beleírni, azért ilyen kesze kusza ez az egész. Szóval más ötlet?
2018. dec. 6. 20:41
 3/8 A kérdező kommentje:

A lényeg hogy szép fokozatosan ment tönkre ez a beszélgetés mint ha egy lépcsőncsőn mennék fel


első két lépés könnyű azt még jó kedvel megcsinálod utána közepén tartasz és az utolsó kettő lépcsőncsőt már alig birod meglépni és a fäszod kivan az egésszel...



Na kb. ugyan az lett egy olyan beszélgetésből ami az a top az volt, hogy "lehet én leszek az" (feleség) és utána off lehet az egész...



Lehet azért mert iszonyatosan lusta vagyok és azt írtam a csajnak, hogy csak májusba talizunk max, mert akkor lesz jogsim és autóm addig meg nem tudok sehova menni mert lusta vagyok?! áhh more... ez a lustaság amúgy tönkre teszi az életem

2018. dec. 6. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért tömeglány csak azért mert untatod?

Ilyen az élet bele kell törődni hogy ez ennyi volt ha nem tesz semmit hogy jobb legyen a kapcsolatotok akkor hagyd vesszni ezt az egészet nem ér annyit hogy a te energiádat levigye lesz más lányaki 1000× jobban csókol majd

2018. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem azert tomeg mert untatom. Azert gondolom tomegnek, mert tipik olyan csaj aki telo fuggo baratnoivel log mennem westend tetore mindenki ismeri, van csomo lajkja stb... es en is ilyen voltam de mar orulok h vegre a sajat fejem utan megyek es a celjaim iranyitanak.

Azt nem ertem hogy o zsinorban a masodik lany aki felvarra veszi azt ha kezdemenyezek es varjak a sultgalambot hatha berepül, de ettöl függetlenül, lehet hogy a lustasagom is kozre jatszik, mert en fix, hogy nem mennek mindennap 45percet vonattal azert h talizunk, inkabb elek egyedül majd ha lesz kocsim.



Ugye milyen lusta vagyok? Es ez van a tanulassal is, de amúgy most kezdtem el önállo eletet elni, dolgozom sulizom es edzek meg versenyzo vagyok egy masik sportba 2x hun bajnok. Szóval már csak ilyen félig vagyok lusta

2018. dec. 6. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dedósok vagytok mindketten. Egy buta tömegpic+a meg egy buta pali,akinek ez a színvonal. Ha te sem értékeled nagyra,akkor mit erőlködsz itt? Szedd fel,szórakozz vele de ne próbáld megfejteni. Valószínű még tucatjával fogsz hasonlóba belebukni ennyi ésszel és ő sem fog normálisabb palikat találni...
2018. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azert unt meg mert tul sokat beszelsz, tul sokat magyarazkodsz, ez unalmas a csajoknak.


No meg lepni kell, ha tul sokat beszelsz egy csajjal de nem hivod talalkara akkor az jon le neki hogy toketlen vagy.


Tippek chataleshez:


-Ne irj vissza rogton, ha a csajnak 10 perc kell hogy valaszoljon akkor te is annyi ido mulva valaszolj neki, valaszolhatsz neha rogton, viszont ha allandoan rogton visszairsz akkor unalmassa valsz.


-Csak egy "uzenetet" irj egy csajnak es ne irj tobbet mint o, sot valaszolhatsz neha te is egy-egy szoval vagy csak smiley-val


-Ne magyarazkodj, ne mentegetozz,ne akarj bizonyitani. Csak annyit mondj amennyit muszaly, persze neha neha ki lehet fejteni a gondolataid


-Mindig csak annyi erzelmet mutass ki amennyit a csaj pl ha o csak puszikat kuld, te ne kuldj sziveket allandoan


-Beszelj kevesebbet

2018. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Wait a bit!


Szeretek beszélni ezért beszélni is fogok ha nem érdekli akkor meg így járt majd megyek olyanhoz akit érdekelni fog


A másik meg ez a csaj néha sziveket küld meg ilyenek én nem fogok vissza szivezni mert rohadtul nem lenne oszinte...

Gondoltam elobb megismerem meg talan o is meg akar engem ismerni, de ez elkezdett arrol beszelni h meghal es utana odaaig jutottunk h meghalunk es a mennyországba meg folytassuk a beszelgetest...


Szóval ez egy ilyne kattos lány az tény, de hogy már felsőbb rendűnek érezze magátxd

2018. dec. 10. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!