Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Mi lehet a baj velem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mi lehet a baj velem? 20F Igazából már több mint 4 éve hogy szétmentem az első barátnőmmel, azóta semmi nem jön össze. Leírok pár dolgot magamról, elmondjátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

178 centi magas vagyok, 80 kiló. Sokat sportolok, úgyhogy viszonylag a fittebb testcsoportba sorolnám magam. Barna haj, barna szem. Picit pattis az arcom most :(

belső szempontjából: hát én inkább lelkies vagyok, tehát sok emberrel úgy vagyok hogy ha valami baja történik vagy tanács kell akkor egyből hozzám fordulnak. Szeretek hülyéskedni hogy ezzel mást nevettessek. Szeretek fényképezni, videózni. Szeretek játszani barátaimmal, de nem vagyok kocka. Későbbiekben munkahelyemet úgy szeretném megválasztani hogy mások életét menthessem meg. Nagyon szeretek ölelkezni 😄 pár hónapja beszéltem egy lánnyal, meg sétáltunk is kint, és mindog mikor jó idő volt ellőttem egy bókot, meg egyéb kis kedvességet, és annyira tetszett neki, meg kérdezte hogy miért nincs senki aki kedvelne engem úgy? És leginkább azt nem értem hogy miért van az hogy ha valakivel már úgy alakulna valami akkor valami miatt mégse jön össze? Nem olyan vagyok mint amilyennek gondolta, más hamarabb "lecsapott" rá, vagy hiába nyitunk egymás felé, félúton megáll, és eltávolodik tőlem. Ha úgy van még pm-be tudok magamról jobban mesélni, itt úgy se jut eszembe minden. Meg képet is tudok küldeni.



2018. aug. 7. 01:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ami még fontosabb (szerintem)

Nem iszok semmi alkoholt, nem cigizek, és nem járok szórakozó helyekre.

2018. aug. 7. 02:02
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
20 evesen mar kinotted a tini kategoriat.
2018. aug. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, nagyon. Lehet hogy most még nem, de később biztosan észre fog venni valaki már csak a leírtak alapján is.
2018. aug. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy hova írjam. Csak néha rossz hogy mindíg lecserélnek, meg mindig van jobb nálam
2018. aug. 7. 07:08
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha tini punci kell, legyen sok pénzed, és jó alakod :) 😂😂😂😂
2018. aug. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Kb

2018. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó ezt tudom 😄 de én többre gondoltam mint csak alkalmi kapcsolat
2018. aug. 7. 11:57
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy lúzer vagy aki gyakszin sírja ki magát :D Ez a baj veled tesóm
2018. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagy kisírás ha megkérdezem más véleményét
2018. aug. 7. 19:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokan a határozott, nagyszájú menő vagánygyerekekre figyelnek fel, kimondottan azt is keresik; mert lehet, hogy tudat alatt őbennük látják, hogy meg tudnák védeni a családot; van, vagy látszólag van önbizalmuk és ettől jobb lesz a kisugárzásuk. Hidd el magadról, hogy van önbizalmad; talán megérkezik; szeresd magadat ird föl a jó tulajdonságaidat; Ezt máshova írtam be

Ne hasonlítgasd magadat másokhoz; hogy szeresd önmagad, ahhoz az kell, hogy tudjad magadról, hogy jó ember vagy, vagy pedig törekszel a jóság, a tökéletesség felé; plusz még az, hogy legyél tisztában a jótulajdonságaiddal, akár írd össze magadnak; pl kedves, jószívű, őszinte, hűséges, szeretetreméltó, igazságos, bölcs, intelligens, empatikus, segítőkész, gondoskodó, határozott, legjobb döntésre törekvő és nem elhamarkodott, tisztelettudó, udvarias, mindig mindent beleadsz mindenbe, céltudatos, állhatatos, türelmes, végletekig barátságos, toleráns, jól rajzoló, befolyásolhatatlan, kiforrott személyiségű, kitartó mittomén:D:D:D:D:D:D:D De amúgy nekem így már sikerült megszerettetnem valakivel saját magát; hogy ne a külső visszajelzések alapján értékelje önmagát, hogy ne legyen szüksége folyamatos dicséretekre, elismerésekre ahhoz, hogy értékelje saját magát, hogy tartsa valamire önmagát.s fogadd el önmagadat meg pl az anyagi helyzetedet is, hogy ez van, nem tudsz tenni ellene, akkor ez van; plusz a lehetőségekhez mérten kell kihozni a lehetőlegjobbat, a maximumot. Mármint hogy ahhoz képest, abból a helyzetből. https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

Amúgy ne akarj változni senkimásért, csak saját magadért; mert akinek te kellessz, akivel jól fogod érezni magad, és akivel a sorsodban együtt kell lenned, az úgy fog szeretni, ahogy vagy. Amúgy lehet, hogy pl életed ezen szakaszában most pont a magányt akartad megtapasztalni leszületésed előtt. Lazulj egy kicsit, az életed érted van, lehetőségek sorozata fog majd eléd potyorászni várhatóan; van némi szabad akaratunk is, hogy azok közül mivel /melyikkel élünk. És vannak bizonyos biztos, fix pontok az életünkben, amiket születésünk előtt meghatároztunk, és hogy azok között hogy lavírozunk el, némileg az ránk van bízva. És pl akivel együtt kell lenned, azzal együtt is leszel. Hogyha ő is egy ilyen biztos pont az életedben, tehát amelyik nem opcionális, hanem már tutkóra ottvan/ fixre bele lett tervezve.

2018. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!