Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami támasz? Már nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami támasz? Már nem vagyok fogékony semmi ilyenre lassan!?

Figyelt kérdés

Konkrétean a körzetemben egy lány sem olyan ami nekem megfelelő lenne, pedig alap dolgokat várok el. PL.: ne öltözzön úgy mint a sarkon álló néni, vagy viselkedjen nőiesen, legyen esze, intelligenciája, stb... +azért a kinézet az alap, de az sem valami nagyon elképzelhetetlen dolog.

Nem hiszem, hogy akkora elvárásaim vannak. Egyszerűen kezdem elveszteni a reményt a lányok felé. Persze tudom, hogy nem mindenki abba a csoportba tartozik, ami nekem nem fekszik és inkább távol tartom magam tőlük, de akik ezen a bizonyos körön kívül tartózkodnak, Ők hol vannak? Az én sulimban lehet, hogy hihetetlen, de szinte egy sincs, aki normális erkölcsökkel vagy alap elvárható dolgokkal rendelkezne.

Ha megkörnyékeznek lányok először tökre fel vagyok dobva, de aztán minél többet tudok meg róluk, egyre inkább csak a csalódás vesz körül.

Komolyan. Mennyi ideig kell várnom arra, hogy normális emberek között legyek huzamosabb időt? Aztán mennyi idő kell, hogy normális, erkölcsös lányok vegyenek körbe???

16/F



2018. dec. 17. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyeneket gamer barokban(BarCraft) vagy informatikai sulikban találsz de készülj fel hogy ott a LoL elveszi az ember életét.

A maradékot meg valszeg nem veszed észre mert "nem néz ki jól"

16L

2018. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Néha el kell fogadnunk egyesek hibáit.

És nem azt kell nézni, hogy mit mutat magából a való életben (hogy ne legyen kikozositve), hanem aki valójában...

Először érdemesebb előbb belsore úgy igazán megismerni, mint már rögtön leku@@vázni.

Én ezt ajánlom neked.

Másik lányt nem igazán fogsz találni, mert ha gamer, annak elveszi kb sz egész életét, meg nem is igazán jó a csajjal egész nap xboyozni, pczni (legalábbis szerintem)...

2018. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a tini pitsákat veszed észre, akik meg normálisak, azok meg elbújnak mögöttük. Járj nyitott szemmel.
2018. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!