Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Udvarolok egy lánynak és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarolok egy lánynak és kiderült van pasija (más mondta) többi lent,?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén írtam rá a lányra és nagyon megtetszett a lány nekem ... , viszont kiderült mástól ,hogy van pasija aki tőlem 2 vel nagyobb már végzett a sulival .... Mi egy suliba járunk ,odajárogattam abba az osztályba egész héten és mondta a szomszédom aki ebbe az osztályba jár ,hogy a lányok szerint cuki vagyok ,hogy oda járok ... ,szépen mosolyog a lány amikor megyek oda csak szűkszavú ... A lánybandájának meg tetszem és láthatóan bejövök nekik ... Egyedül a lány és köztem az a fiú van , na most akkor mi legyen ? A szomszédom azt mondta (aki ugyancsak lány) ,hogy menjek én továbbra is nyugodtan ,mert pozitívan fogadnak engem ,most akkor mi legyen?_ hódítsam el lányt ? Az az igazság hogy a lány is szép és a barátját meg ismerem látásbol meg párszor kezet is fogtunk tavaly és jóba vagyunk ,haragudna rám szerintem elég tehetősek is jobban mint mi .... , szerintetek mi legyen akkor ? 16 vagyok és fiú

2018. dec. 19. 14:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Az is még igaz ,hogy akárhányszor mentem lámyhoz aki tetszik nekem már pasija van s ezért megtanultam ,hogy meg sem kérdem inkább ....
2018. dec. 19. 14:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Szard le a paliját olyan szempontból, hogy miatta nem adod fel. Ne nyomulj rá így mert az gusztustalan, de odamenni barátkozni meg dumálni a lánnyal lehet. Hát "nem akarsz te semmit"... Aztán a lány majd vált ha te jobban tetszel neki. Ilyen korban ez még nem komoly, úgyse lesznek együtt sokat, ahogy veled sem. Sok sikert 20F
2018. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ilyenre mondják, hogy vele megteszi akkor veled is megfogja.
2018. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ráhajtani rá hajthatsz a lányra, nincsen semmilyen tiltó tábla rajta, hogy ne tedd meg, ahogy az sincs le írva sehol se, hogy nem vethetsz rá szemet.

Viszont, ha ráhajtasz, az egyrészt nem túl etikus, másrészt számolhatsz azzal, hogy a lány barátja se fogja díjazni a dolgot.

A konfliktusok elkerülése érdekében inkább hagyd őt. Hosszabb távon jobban jársz ezzel te is, a lány is és a barátja is. Ha ezek után is az a gondolat jár a fejedben, hogy te csak azért is bepróbálkozol nála, azt se javaslom. Akkor már inkább várd meg, hogy mikor mennek szét a sráccal.

2018. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a hármas mondja.

Nekem egészen pár napig tetszett egy lány, akinek fiúja van, nagyon közeli barátok lettünk, és úgy voltam vele, hogy én nem lépek mert az gusztustalan, megvárom míg szakítanak, ha meg semmi sem lesz nem fogok belehalni.

Aztán elkezdett jobban közeledni felém. Persze úgy voltam vele, hogy "NA most!", aztán mérlegeltem a helyzetet, és arra jutottam hogy ez inkább csak őt minősíti, nem akarnám hogy velem is ugyanezt eljátssza. No, és láss csodát, nem haltam bele. Csak uralkodj magadon és nem lesz nehéz.

2018. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ,én értem ezt csak itt az a baj nálunk fele ,hogy már minden szép lány le van foglalva ,s ha foglalatlan kell akkir olyat csak kb 6-max 7 osztályokba kapok ,de kinek kell ilyen kislány ? ,szoval ha akarok barátnőt jót ,akkor azt bizony "lopni" kell sajnos mostmár ..... De én kiegyensulyozottan közeledek feléje ,aztán a végén valami kisül belőle . Rengeteg lánnyal ismerkedtem és nem alaptalanul mondom amit mondok ! Másfél éve csak csajozok(amióta elhagyott a barátnőm még én sem tudom miért :/ ) és öszintén mondom ,hogy nem szabadult fel egy lány sem (csak az amolyan fiúzósak ) és valószínüleg nem is fog ! ,haverjaim is ,rokonaim is a jó lányt vagy akkor kapták amikor én ezelőtt és most is az van ,vagy hódították ,szomorú de ez az igazság ,aki szépet is okost is akar annak bizony hódítani kell , másfél évig én is azon voltam hogy ha foglalt akkor nem foglalkozom de bizony csak annyit tanultam meg ebből,hogy sosem kérdezzem meg hogy vane barárja vagy nincs .....
2018. dec. 20. 06:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és az a szomorú (vagy mégsem ) ,hogy azt a legutóbbi lányt is ugy hódítottam meg (6-os volt) ,hogy azelőtt már nem tudom hányan probálkoztak be nála ,és akkor is irogatott valakivel amikor megismerkedtünk és szerre lekoptatta .... , nem tudom nálatok hogy megy ez ,de nálunk erdélyben kevés lány van és sok fiú .(mármint a környéken )
2018. dec. 20. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!