Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért lehet, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért lehet, ha a srác 10-20 percenként ír vissza?

Figyelt kérdés
Ebből persze még a hülye is levenné, hogy valószínűleg nem kelltettem fel annyira az érdeklődését, viszont ő ír rám, ő kérdez és érdeklődik...a gond csak az, hogy ugye a választ csak 10-20 perc múlva nézi meg és válaszol rá. Szerintetek így is felmerülhet az az opció, hogy nem érdeklem? Csak akkor ott a kérdés, hogy miért érdeklődik?

2018. dec. 20. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszaír érdekled. Én is 20 percenként szoktam visszaírni, előtte nem nézem meg a telefonom. Nekem eddig senki sem említette, hogy ez zavarná, hiszen tudják, hogy vagy dolgozom, vagy iskolában vagyok.
2018. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
CS:Go-zik.
2018. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Türelmetlen vagy. Szeretnéd, ha a nap nagy részében csak veled foglalkozna. Tudatosítsad, hogy egy munkahely (ha dolgozik) nem telefonközpont. Ott teljesíteni kell, nem csajozni. Ha iskolában van, akkor vagy órán, előadáson, gyakorlaton van, vagy éppen tanul. Ne arra gondolj, hogy más leánnyal szórakozik. Ha mégis, akkor azt más jelekből úgyis megérzed és akkor majd lapátra teszed. Ne sajátítsad ki őt teljesen magadnak, mert akkor alighanem azt fogja gondolni, hogy a jövőben is féltékenykedni fogsz és akkor ő lép le tőled.
2018. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Van egy rossz hírem: itt a hülye te vagy, ha azt hiszed, hogy érdeklődés egyenlő azonnali válasz. Az embernek élete is van rajtad kívül, irreális elvárni, hogy mindíg 1 percen belül feleljen...
2018. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Ha engem egy lány "úgy" érdekel,akkor gyakrabban válaszolok neki. Ha nem,akkor elő fordul,hogy ritkán.

Nem dől össze a kicsi Világod,ha nem ő lesz a pasid.

2018. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van élete és nemcsak a telefonját bújja.

Ettől még érdekelheted.

2018. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindenki annyira szociofíl és kommunikatív, hogy képes legyen 0-24-ben csetelgetni. Még a saját édes jó testvérével sem, nemhogy egy kezdődő szerelemnél, ahol jobban meg kell gondolni, mit böfögsz oda a másiknak... Az emberek régen azért jártak haza, vagy vonultak be a szobájukba, mert szükségük volt a magányukra, nem bírtak 24 órát emberek közt lenni. A telefon, internet feltalálása óta még ezt is el akarják venni tőlük. Bárki bármelyik pillanatban csak úgy megjelenhet, mondjuk a telefonban. Ez egy rettenetes, frusztráló dolog minden zárkózottabb ember számára! Sokaknak már az is elképesztően nehéz, hogy naponta egyszer 2 percre fel kell venni a kapcsolatot egy másik emberrel. Vagy naponta meg kell írni két-három válaszlevelet. Ehhez képest te meg a 20 percenkénten izélsz? Az, hogy ez a 20 perc kinél hány perc, az nincs összefüggésben azzal, hogy az illető mennyire szeret téged, vagy sem. Ez az ő saját mértéke, nincs köze a másik félhez. Vannak fél percenkénti emberek, vannak két óránkénti emberek, vannak két hetenkénti emberek. Ő ennyire kommunikatív típus, nem jobban, nem tudja ártugorni saját magát. Kénytelen vagy így elfogadni, már ha elakarod.
2018. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem türelmetlen vagy. Az nem jelent semmi rosszat se, ha 10-20percenként ír vissza neked. Ha nem érdekelnéd, akkor nem is írna neked.
2018. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Thispain ***** válasza:

Lehet, hogy érdekled, csak nem szentel neked elég figyelmet, és két üzenet leírása között lefoglalja magát, vagy nem szeret írásban üzenni.

Személyesen beszélgettetek már?

2018. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is 15-20 percenként írok vissza mindenkinek, azért mert van életem és ebből kifolyólag elfoglaltságaim is vannak. Lehet meglepő, de a generációm nagyrészével ellentétben, nekem egy csetelés semmit sem jelent (kivéve 1-2 ember akivel nem tudok máshogy kommunikálni), éppen ezért nem is kezelem úgy mint egy valódi beszélgetést, ami pótolhatatlan és IGAZI.

16/F

2018. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!