Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy keltsem fel a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamilla155 kérdése:

Hogy keltsem fel a srác figyelmét? Többet érzek iránta mint barátság.

Figyelt kérdés
Jóban vagyunk. Köszönünk egymásnak és megöleljük egymást ha találkozunk. Nem nagyon beszélünk négy szem közt csak ritkán. Nagyon tetszik nekem ez a fiú. Nem tudom hogy mit érzez irántam pontosan. Hogy közeledjek felé? Még nem ismer annyira mivel új osztálytársak voltunk de átment másik szakra. Hogy közeledjek felé? Írjak rá? De mit írjak neki ami érdekelné? Segítsetek légyszi.
2018. nov. 21. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne írj rá. Ne siettesd. A fiúk lassúk. Ha találkoztok, vegyél észre rajta valamit ("jó a kabátod", "milyen zenét hallgatsz?" - ha éppen hallgat), vagy kérdezd meg, milyennek találja azt a másik szakot, ahova átment, szóval mondj valamit, ami megkezdHET egy beszélgetést. Aztán legyél türelmes. Mert aminek meg kell történnie, az megtörténik. Ha azonban elébe mész az eseményeknek, csak te kerülhetsz kellemetlen helyzetbe egy esetleges elutasítással.
2018. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2018. nov. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!