Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lány vagy fiú kezdeményezzen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagy fiú kezdeményezzen? Többi lent + pár kérdés

Figyelt kérdés

Nos az lenne a gondom hogy mikor beszélgettem egy lánnyal, ő visszakérdezett párszor, igen ám csak rájöttem nem én jövök be neki úgyhogy hagyom az egészet. Haveromra van rászállva de ő meg nem veszi a lapot 😅

1. Kérdésem az lenne hogy szerintetek melyik nemnek kell kezdeményezni?

2. Kérdésem az lenne hogy honnan tudom leszűrni ha egy lánynak bejövök? Van olyan aki odamegy a fiúhoz beszélgetni? Pl suliba/buliba?

3. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen kapcsolatok terén? Vagyis 3-nál próbalkoztam és egyik szivatott többi őszintén megmondta az legalább jól esett 😁😁

4. Ti párkapcaolatotokban ki kezdeményezett?

5. Gáz ha nem merek kezdemenyezni csak interneten? Nem is a visszautasítástól félek hanem hogy nincsen témám, vagy hogy ismeretlen lányhoz odamenni nem merek csak úgy


Ennyi lenne ha lenne több kérdésem még íroj ide akkor. Lehetőleg nem és korral válaszoljatok hogy tudjam 😁😁 köszi mindenkinek



2018. dec. 21. 13:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én lennék a legboldogabb ember ha a lány is merne kezdeményezni nálam nem csak én kezdeményeznék :D. igaz kicsit félénk vagyok, ha odamennék a kiszemeltemhez a pulzusom az egekbe lenne az fix :D , ezért sokszor arra várok hátha megtetszem egy lánynak és ő is mer kezdeményezni, kevesebb esély de a lányok választanak már manapság párt nem?
2018. dec. 23. 23:37
 12/13 anonim ***** válasza:

(:

Lényeg: Ha bejön valaki, kezdeményezel. Amíg nem jön be senki, addig nem kell. :)

Szal ha te észrevettél valakit, akivel el tudnál képzelni valamit.

Ha valaki kedvesen próbálkozik nálad, de nem jön be, akkor közöld vele, legalábbis érdemes, de tapintatosan, szóval hogy azért ne bántsd meg, meg amúgy ha sima barátságot akár el tudsz képzelni, de járást nem , akár azt is elmondhatod neki.

Ha meg mind a ketten bejöttök egymásnak , az tök fain:)

Na szóval, aki úgy gondolja, hogy szeretne valamit a másiktól, az ne várja már, hogy kezdeményezzen a másik, mert anélkül a másik ember lehet, hogy észre sem veszi őt, és amikor már pl kijárták az iskolát, akkor késő lesz keseregni, hogy "miért nem nyitottam a másik felé". Szal ez nem büszkeség, hanem butaság, hogyha pl valaki azt várja, hogy majd a másik kezdeményez, anélkül pl, hogy felhívta volna saját magára a figyelmet. Pl akár legalább valami mosollyal is. Tehát ha ő észrevett valakit, aki bejön neki, és akar is valamit tőle, akkor ne legyen lusta, hogy nem megy oda kezdeményezni feléje, mert majd a másiknak kell, de a másik meg lehet, hogy anélkül észre sem veszi őt, meg aki akar valamit, az tegyen érte, tehát "nincsen ajándék sültgalamb" akkor mégegyszer. :) Nem fog magától a sültgalamb a szájába repülni. Ha tehát megtetszett neki valaki, akkor lépjen feléje.

2018. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszi :D, igen én is ezen az állásponton vagyok jelenleg.

igaz én a kiszemeltjeimre neten írtam rá, egyik nem is válaszolt második szépen visszautasított, a harmadik pedig kiderült hogy k..va szóval igen... én próbálkozok ahogy csak tudok hátha egyszer összejön valaki :)

Ha egy lánynak bejövök de én nem veszem észre ugyanúgy a későbbiekben tuti bánni fogja. Én mikor haverom mutatott 2 lányt megtetszettek egyikre rá is írtam aztán kiderült nem vagyok az esete és igen. Legalább megpróbáltam :) nem akarom feladni, hátha egyszer sikerül, de élőben nem nagyon merek kezdeményezni, vagyis neten ráírok hogy ismerkedni akarok hogy legalább ráírjak valami ürüggyel, aztán ha azt mondja hogy rendben akkor tudok beszélgetni vele. Egy lánnyal szemezgettem suliba is csak akkor órám volt, meg is bántam hogy óra után nem is mentem oda hozzá beszélgetni, lehet jól sült volna el a dolog. Remélem lesz sikerem valamikor :)

2018. dec. 23. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!