Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szi@sztok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szi@sztok! Ti összejönnétek olyan fiúval, aki 26 éves, és még a szüleivel él?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, én már külön élek 1 éve a szüleimtől.Nagyon bejön ez a srác nekem, elég szexi pasi. Annyi a lényeg, hogy ő még egyetemre jár, de ez mellett vállal diákmunkát. Ha elkezdene dolgozni is, lényegesen nagy lenne az anyagi különbség köztünk, arra értve hogy én sokkal többet keresnék ìgy is, mint ő, és akik voltak hasonló helyztben, azok hogyan tudták kezelni ezt a problémát?
2018. dec. 23. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha ez neked problemat jelent ott kezdodnek a gondok.
2018. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen kezelni? Keres, majd később keres többet, te is keresel.
2018. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, miért probléma a 21. században, ha egy nő többet keres, mint egy férfi.
2018. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Úgy látszik, a kettőtök közül mégsem te vagy az érettebb.
2018. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

Ha a szexisége miatt kell, és van kedved eltartani, akkor hajrá. Merthogy partnerként funkcionálni nem fog, az tuti. Azt szokta meg otthon, hogy anyu eléteszi a kaját, és ki van szolgálva. Te leszel az új anyu-szolga neki.


Szerintem járjatok össze dugni, amíg neked jólesik, mert ha befogadod a saját lakásodba, akkor a fejedre nő, követelőzni fog és eltarttatja majd magát veled. És közben felrekúr majd, mert olyan szexi.

2018. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
HA nem titok, miből tudsz jól keresni és megélni 19 évesen?
2018. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Kívánom, hogy legyen az összes férfi aszexuális, aztán puffoghattok magatokban, kedves észosztó, mamahotelt kiabáló elváráshercegnők, a kutya nem fog rátok sem nézni. Merthogy nem a lelketekért vannak mellettetek a férfiak az holtbiztos.
2018. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem hogy inkább csak vonzódás van felé de te se úgy képzeled el hogy ez hosszú távú lesz. Legalábbis egy komoly partnerről nem az jutna eszedbe egyből hogy szexi.
2018. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jól kijövünk nagyon ez tény, viszont én döntöttem. Nem szeretnèk várni arra éveket, hogy teljesen önálló legyen, hanem inkább maradok annál, hogy olykor felengedem dugni egyet, de semmi több.
2018. dec. 23. 17:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy akkora kamu kérdés amúgy, hogy fájdalom. Hihetetlen, hogy nem veszitek észre.
2018. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!