Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szi@sztok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szi@sztok! Ti összejönnétek olyan fiúval, aki 26 éves, és még a szüleivel él?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, én már külön élek 1 éve a szüleimtől.Nagyon bejön ez a srác nekem, elég szexi pasi. Annyi a lényeg, hogy ő még egyetemre jár, de ez mellett vállal diákmunkát. Ha elkezdene dolgozni is, lényegesen nagy lenne az anyagi különbség köztünk, arra értve hogy én sokkal többet keresnék ìgy is, mint ő, és akik voltak hasonló helyztben, azok hogyan tudták kezelni ezt a problémát?
2018. dec. 23. 13:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Most az a baj, hogy a pasi nem tol alád 26 évesen egy házat?

Na idefigyelj, keményen ledolgoztam húsz észrendőt és minden keresetem egy saját házra gyűjtögettem és most negyvenhárom évesen jutottam el odáig hogy Pesten tudnék venni egy kéglit. Szóval ne várd már el senkitől, vagy inkább a szüleinek udvarolj hátha megsajnálnak és befizetnek egy lakásra.

2018. dec. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!