Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy srác rámírt teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác rámírt teljesen random a facebookon és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú eddig nem ismertem, de régen oda járt a mi sulinkba. Néhány napja random rám írt és tök kedves meg minden, amúgy a külseje is eléggé bejön. Viszont nem tudom hogy mit is akar valójában. Én nem vagyok egy szép lány és iszonyat magas is vagyok, a velem egykorú fiúk teljesen âtnéznek rajtam. Akkor ő miért nem? Olyanokat írogat hogy találkozni szeretne velem, de félek hogy igazából csak egy vicc az egész. Eleve focista és egy csomó ismerősöm van aki focizik és egy csapatban játszanak bár velük szinte csak köszönünk egymâsnak és ennyi. Nem tudom most komolyan gondolja vagy csak játszadozik velem?

2018. dec. 23. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátkozz össze vele de azért legyél gyanakvó ne egyedül találkozz vele
2018. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus akkor miért ne, vagyunk páran akik így jöttünk össze.
2018. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem abból nagy baj nem lehet, ha nyitsz felé, és megpróbálod megismerni őt. Ha szeretne többet, akkor valószínűleg lesz is több, elvégre azt írtad, hogy bejön neked a srác. Azt észre fogod venni idővel, ha van valami szándéka veled.
2018. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor beszélgess velem 😊
2018. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!