Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Társkeresőn milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Társkeresőn milyen fiúkat húztok jobbra? 19/f

Figyelt kérdés
Kezdetképp egy kutatás eredményei:az ilyen appokon a fiúk alsó 80%-a verseng a lányok alsó 20%-áért,és a lányok felső 80%-a a fiúk felső 20%-át célozza meg,tapasztalataim szerint igaz.Na szóval azt tudom hogy mi fiúk mindenkit jobbra húzunk és csak azokból válogatunk akikkel "match" van.Ha velünk egy kaliberű a csaj vagy csak picivel rosszabb akkor bőven oké és ráírunk,de ha nagyon sokkal lejjebb van nálunk hagyjuk.Na én tegnap fogtam magam és 500 ft-ot rászántam egy baddo-s kiemelésre.Hát a víz levert.Konkrétan nem tudok ràírni senkire,mert mindenki balra húzott és olyankor nem lehet csak pénzért...Es közölte az app hogy találati lista 701.hely.Mivan?XD Tinderen pedig matchbe szinte sose rak...Max ilyen kamu profilokkal meg senkit nem akarok megsérteni de tényleg olyan csúnya lányokkal,akiket az app letöltése elött nem is láttam sehol.Pedig vàlogatós sem vagyok.Egy csaj körte alkattal mégfull oké,szemüveg pc tetkó apró szépséghibák nem is zavarnak.Belsőre mondjuk érzékenyebb vagyok/lennék,csak nincs kivel dumálni...Pedig szerintem arcra átlagos vagyok,talán picivel az átlag felett,a felsőtestem pedig egész kidolgozott,nem testépítős de száraz és naturalhoz képest korrekt.(ego nélkü,4 év munka van benne).Ezt pedig meg is villantom,de nem működik.Na szóval lányok kiket húztok jobbra helyettem?😁

2018. dec. 26. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom, én alapból balra húzom azt, aki félmeztelen képet rak ki, bárhogy is nézzen ki.
2018. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1-es azt tapasztaltam hogy növeli az érdeklődést,ami szetintem sem korrekt,de ez már csak ilyen felszínes app.Teljesen igazad van megértelek,ment a zöld kéz
2018. dec. 26. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy másik ilyen appot használok és kíváncsiság képp beraktam, hogy alaz egész világról lássam kik lájkolnak. Mondanom sem kell főleg csúnya ázsiai lányok, de néha olyanok hogy már én szégyellem magam helyettük. Én sem vagyok egy modell, a legtöbb lány egy hetest ad a külsőmre, de az világos hogy ezeken a helyeken akkor lesz kapásod, ha igazán szexi, helyes fijú vagy
2018. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Magasságodat tudják? Mert nálam pl az számított sokat. Akit képek alapján eleve alacsonyabbnak gondoltam, egyből bal. Milyen a bemutatkozó szöveged? Az is gyakran szokott bénára sikeredni...
2018. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en nem lany vagyok, de ha van ennyi onbecsulesed (ami jo), akkor inkabb a valo eletben ismerkedj, lathatod az utolso valaszolobol is h mennyire felszinesek tudnak lenni ott az emberek.
2018. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval kedves válaszadók.Alapvetően olyan lányok válaszaira voltam kíváncsi,akik tindert, esetleg valami ahhoz hasonló appot használnak.Mivel jött pár troll, kioktató és szúrogató kommentekkel,úgy döntöttem nem vitázok csak jelzem egy apró gesztussal,hogy nem tartok igényt rá...Ezután sem,és magyarázkodni sem szeretnék többet miért kerülnek törlésre bizonyos hozzászólások,ezekkel kapcsolatban privátban meg tudtok keresni és megbeszélhetjük a dolgokat!A normális válaszadóknak külön köszönet🤗
2018. dec. 28. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Az a baj ezekkel az appokkal, hogy a külső alapján dönt az ember. :(

Ettől függetlenül én is használtam már ilyeneket. Nálam ezek számítottak a jobbra húzásnál: mosoly, szem, arc, öltözködési stílus, kutyás/gyerekes kép, kép igényessége. :)

Amiket rögtön balra húzok: cigis kép, húsz sörösüveggel pózolós, minden képen morcos (nem mosolygós), rumlis környezetben készült kép.

2019. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
De hát én középre húztalak!
2019. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja hogy aki nem ert veled egyet az troll, ertem :)
2019. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!