Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alteros, művész alkatú, , ,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alteros, művész alkatú, , , különc'' fiúkat merre kéne keresnem? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Léteznek olyan fiúk, akik alterosak (eltérő a stílusuk, a kinézetük, a hobbijuk, a világnézetük a mainstreamtől), és ilyen művészesebbek, műveltebbek, érzékenyebbek?

Emellett nem ilyen betegesen alternatívak, úgy műből meg direktből, akik rá vannak kattanva, hogy mennyire ,,mások mint a többiek'', de bunkók, beképzeltek, drogoznak mert milyen alter már...

Szóval különcök, érdekesek, de normálisak. Az sem baj, ha esetleg introvertáltabbak.

A kinézet igazából nem annyira számít nekem, nyilván lehessen ránézni az adott fiúra, legyen meg köztünk a 'kémia', de ha jó a stílusa azaz látom, hogy egyben van a srác és önmaga, nem utálja magát, az is elég nekem.

Igazából ez lenne a lényeg, létezik ilyen?

Remélem érthető a leírásból. :)


Merre kéne keresnem ilyen fiúkat, ha vannak ilyenek? Vagy ez olyan ritka, hogy teljesen irreális?


Köszi a válaszokat!



2018. nov. 10. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen irányba eltérnek,

Ott lesznek ilyen legények.

Mások eme erények...

Beleoltva ízlésbe,

Elfoglaltságba, hóbortos ténykedésbe.

A különcség megnyilvánul leginkább zenébe',

Ha magad is adott stílust szereted,

Megfelelő koncerten akadhatsz hasonszőrű lénybe.

Erdőjárók, íjászok, művészek, "keresők"...

Sok helyütt jelen vannak ők!

Neked kell megszűrni, mely irány tetsző...

2018. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmondani merre keress, szerintem mindenhol vannak páran, de ugye mindenki eltérő, vannak akik alig mozdulnak ki, mert otthon gondolkoznak, rajzolnak, festenek, írnak, zenét hallgatnak, játszanak a szabadidejükben (thatsme), vannak akik egész nap a baráti körükkel lógnak, meg van aki mondjuk az erdőben tesz sétákat ha van ideje, megszabadulva kicsit az emberi világtól. Szerintem legtöbbünk nem ellenzi az idegenek megismerését, így elég egyszerű az ismerkedés miután odaléptél egy altereshez, megtalálni nehéz csak a megfelelő fiút.

Neten is próbálkozhatsz, de ne egyből párkapcsolati céllal írj az emberekre, mert szerintem azt sokan elítéljük/nem kedveljük. Bár ki tudja, mindenki más. Sok sikert meg ilyenek. :P

2018. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel a hipster a menő manapság ezért bárhol :)
2018. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazán nem lehet ezt így megmondani, hogy hol van hol nincs mert akárhol előfordulnak az utcától kezdve a sulin át a kávézóig. Szóval csak szerencse kell és találsz. De amúgy legtöbb ilyen fiú inkább introvertált tehát 100x nehezebb lesz találni :D Én magamat olyan félig meddig sorolnám ide. Sokak szerint érettebb felfogású vagyok máshogy öltözködök inkább ing/elegáns dolgok, utálom a trendeket amik most mennek. Általában a vicceken amiket hallok 75%án nem nevetek, de az értelmetlen dank memeken nagyokat szakadok. Félig introvertált félig extrovertált vagyok. Szeretek eljárni ha olyan kedvem van és van kivel. Tudom hogy nem kérdezted de gondoltam leírom hogy lásd vannak ilyen fiúk. 17/f
2018. nov. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, hogy milyen vagyok, írj privátot, és akkor be tudnánk kategorizálni, hogy tényleg az olyan fiúk jönnek-e be, mint amit leírtál és ha igen, akkor hol, hogyan keresgélj, stb..
2018. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy én, de

1. nem igazán neten szeretnék ismerkedni, de most még csak kapcsolatot se szeretnék

2. lány vagyok. És nem hiszem, hogy te azt keresnél.:D Mondjuk, én se. Nem mintha keresnék bárkit is.

Bárki... bárki lehetnék én, és mégis senki vagyok.

Hm.

Nnna.

2018. nov. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Waldorf/Kisképző Pesten/bármilyen művész suli
2018. nov. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!