Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel kezdhetem a beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kezdhetem a beszélgetést egy társkeresőn a szia mizun kivül? 18F

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Szia, a lényegre térek, tudsz nokedlit szaggatni?


Példának okáért. :D

2018. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyiss egy olyan téma felé, ami biztosan érdekes az adott lány számára is, persze csak ha a profilján ír ilyen dolgokról. Pl.: ha tenniszezik, akkor kérdezz rá hogy mióta, vagy hogy komoly karriert akar-e ebből a későbbiekben stb.

Esetleg írd le, hogy mi fogott meg téged azon a képen amit láttál róla: "..egyébként nagyon tetszik a stílusod, emiatt szeretném a személyiségedet is megismerni" vagy "nagyon helyes vagy azon a képen, szeretnék rólad többet tudni mert úgy érzem, hogy nagyon különleges személyiséged lehet"

Esetleg mèg az is jó lehet, hogy magadról írsz pár dolgot, hogy milyen is vagy és hogy milyen lányt keresel magad mellé. Ez szerintem az egyik legkorrektebb megoldás arra, hogy ne húzzátok egymás idejét.

De végtelen opció közül választhatsz és még csak kreatívnak sem kell lenned hozzá. Gazdálkodj az elérhető információkból.

2018. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 steffer válasza:
0%
Küldj neki egy kacsintós meg egy uborkás emoji t
2018. szept. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

A szia mizun kívűl az ég világon bármivel kezdj.


Én akkor is a falnak megyek, amikor barátnőm kezdi ezzel. Most beszélgetni jöttél vagy engem beszéltetni?

Ha beszélgetni, mert valami mondani valód is van, akkor szívesen meghallgatlak.

De ha azért, hogy engem faggass, vagy legyen pletykád, vagy nyomkövesd az életem, mert nem teregetem ki facebookra, mint mások akkor inkább takarodj, mert nekem nincs mondanivalóm.


Belőlem ezt hozza ki a "szia mizu".


Viszont ismerek olyat, akinek mindegy csak közönsége legyen. Ráköszönsz és 3 napig beszél hozzád... folyamatosan. Le se lehet löni.


Legyen témád. Bármi.

Irodalom, filozófia, sport, közös hobbi, nem közös hobbi, bármi. Legyél, érdekes, humoros, meghökkentő, kedves de ne eröltetett.


A legjobb ha őt tudod beszéltetni, de ehhez legyenek kérdéseid. Tudj belekérdezni a témába. Néha elég az is ha csak simán érdeklődő vagy.

Nem baj, ha a hobbija pl a szekercevascsillámpolírozás rézbömbölő ütögetéssel és utána pityókás puliszka evéssel.

Megkérdezed mi az és hogy csinálják? Miért szereti? Miért pont ezt?.

És odafigyelsz arra amit mond.


Ez a kapcsolat előtt vagy az elején könnyebb, az adrenalin miatt is.


Később amikor a napját meséli olyan szakkifejezésekkel, amik azon a cégen belül léteznek, ahol dolgozik már nehezebb. Neki nem esik le, hogy fogalmad nincs miről beszél, de azt azonnal kiszúrja bármelyikőtök, ha üresjáratban hagyod az agyad és csak aha-zol. (True story)


A lányok általában szeretik ha a fiú humoros. Pozitívum.

Én személy szerint ki nem állhatom azt, aki folyamatosan viccelni próbál vagy nagyon humorosnak képzeli magát. Ilyen is van. Mindenki más.


Arról szól a dolog, hogy megismerd a másikat, mit szeret, miben tudsz valami pluszt adni az életéhez? Ő mivel tudja jobbá tenni a tied? (Nem anyagi, hanem mentalitás. Életfilozófia) Olyan e a személyisége amit el tudsz e viselni? Olyan e a tied amit ő el tud viselni?..stb.

Nem konkrétan ezekkel a kérdésekkel, de ezek szépen lassan kiderülnek. Van aki jobb, van aki felületesebb ember ismerő. Van aki nem fog többet szóbaállni veled, mert nem tetszett egy szó amit használtál, van akinek van elég esze, hogy felfogja te is ember vagy, neked is vannak rossz napjaid, vagy nem tudod magad elég jól kifejezni. Vagy a másik nem tudja magát elég jól kifejezni. Türelem és nyitottság. Bármely beszélgetéssel magadat is fejleszted.


Sok a bunkó beképzelt csaj is, sose vedd magadra az ő ostobaságukat.

Ne görcsölj rá, nincs tétje igazából, mert ha nem az első beszélgető társ lesz akivel azonnal megtaláljátok a közös hangot, akkor bármelyik másikkal még sikerülhet. Közben megismertél jellemeket, reakciókat szófordulatokat és sokszor magadat is.


Bátorság és önbizalom!

Sok sikert!


30N.

2018. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!