Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak magabiztosságot?

Figyelt kérdés
Már sok mindent tettem azért, hogy bejöjjek magamnak és ezáltal másnak is. Azóta sem jött semmi sem össze és ez elkeserít. Rendkívül csalódott vagyok, hogy az erőfeszítéseim (sport, kedvesség, figyelmesség) kb semmit sem érnek másoknak, max magamnak. Hogy tehetem túl magam ezen a "bánaton"? A szerezz barátnőt kb esélytelen, mert az iskolában, ahova járok, nem találok visszafogott, aranyos lányt (van, de foglalt, vagy van szabad és én vagyok vak, de amiatt én vagyok a hibás). Ezenkívül nem vagyok egy nagy kimozduló típus és emellett kisfalusi vagyok (jövőre költözök Budapestre, ebben bízom). Szóval, ezen a bánaton hogy tehetném túl magam? Köszönöm előre is válaszaitokat :)

2018. dec. 29. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Önmagában a kedvességtől és figyelmességtől még nem leszel vonzó, de ettől függetlenül még sokat érsz vele,max. más tekintetben.

De legalább te is megtapasztaltad,hogy a sportos test nem ad magabiztosságot,se önbizalmat, mert egyik sem a külsőségen múlik.

Mit tegyél? Menj a komfortzónádon kívülre.

2018. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sportos testet nem igazán mondanék, van izom, de van túlsúly, csak épp szépen dolgozgatom le.
2018. dec. 29. 23:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy azt hogy lehet pontosan?
2018. dec. 29. 23:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy van egy adott dolog, amire vágysz, csak félsz megtenni, ezért inkább úgy magyarázod, hogy nekem úgy sem sikerülne, ez a komfortzóna. Pl nem hívom el a lányt moziba, mert úgyis nemet mondd. Honnan tudod? Csak akkor tudod meg ha kilépsz a komfortzónából és elhívod.
2018. dec. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) Megpróbálom, ha ilyen helyzet adódna, vagy valami ehhez köthető, amit mondtál. Megy a zöld pacsi :)
2018. dec. 30. 08:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Hali

Én kedvelem a figyelmes/kedves fiúkat, viszont nálam a sportosság alap. Sajnos nálam a kövérség taszító tényező, nem tudom őket vonzónak találni semmilyen szinten. Nyilván ha ezt én elvárom mástól, én is teszek érte magamon.

Keresd meg h miben vagy jó, Es azt fejleszd, nem feltétlenül kell ahhoz barátnő h magabiztos legyél. Én úgy vagyok vele, h először magunkban kell összerakni a dolgokat, hogy minden rendben legyen, utána közeledni máshoz:)

Én jelenleg totál össze vagyok zavarodva h mit is akarok magammal, ráadásul a sok tanulás miatt az elmúlt időben kb alig mozogtam, most kezdtem el edzeni újra. Úgyhogy eloszor én a saját életemet szeretném rendbe tenni, mert 2792 millió problémával nyilván senki nem akar a nyakába:D

2018. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: Szóval aki nem sportos,az kövér. Világos 😁

Akkor most az összes nem sportos de nem kövér fiú nevében mondom, jelenleg teljesen megérdemelten vagy szingli 😁

2018. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ebbe ne bízz tesó, Budapesti vagyok egész életemben és még rosszabb mint máshol :D Vidéken még csajozni is tudtam itt semmi :D Annyira flegma mindenki és elvan foglalva a saját dolgával és siet, hogy ilyen a mesében nincs :D Készülj fel csak a magányra akkor :)

18/F

2018. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bakker :D Egyetemen is ez a helyzet? :O
2018. dec. 30. 21:02
 10/10 anonim ***** válasza:

#7 sajnálom ha rosszul fogalmaztam, nem értem miért kell ebből egyből balhét csinálni...

Mivel sportos vagyok, a sportos emberek jönnek be, pont. Nem mondtam egy szóval sem h valaki vagy sportos vagy kövér. Örülök hogy jól érzed magadat a bőrödben, nem mindneki egyforma. Viszont ne haragudj, de szerintem nem kéne belemászni a magánéletembe, azzal hogy "most akkor teljesen jogosan vagy szingli" (nem emlekszek pontosan hogy fogalmaztál), rengeteg lehetőségem lenne ezen változtatni, nem azon múlik h éppen most nem volt tökéletesen pontos a megfogalmazásom. De hát ezen is ki kell akadnak vkinek:)

2018. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!