Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem beszélgetnek az...

Miért nem beszélgetnek az emberek egymással?

Figyelt kérdés
Ha megyek busszal vagy villamossal legtöbbször azt látom hogy az emberek a telefonjukat nyomkodják vagy zenét hallgatnak de egymáshoz nem szólnak.Ha rám is néz egy lány nem szól hozzám legfeljebb néha rámmosolyog.Pedig én örülnék ha nemcsak mosolyogna,hanem oda is ülne mellém beszélgetni.Nem kell félni tőlem
2018. jan. 13. 23:46
1 2 3
 1/29 Zoli780806 ***** válasza:
88%
Miért nem ülsz te oda mellé és próbálasz beszélgetni vele?
2018. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem merek
2018. jan. 13. 23:51
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor így jártál, az emberek meg azért nyomkodják, mert ahhoz van ekdvük, ilyen egyszerű.
2018. jan. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Első és legfontosabb kérdés, hogy egyáltalán miért kellene leálljanak beszélgetni vadidegen emberek egymással?

Lehet jönni a mobil nyomkodással, de az emberek régen se beszélgettek idegenekkel a buszon.

2018. jan. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én is szoktam nyomkodni de ha egy lány odaülne mellém hogy beszélgessek vele abbahagynám és csak rá figyelnék
2018. jan. 14. 01:01
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
lol
2018. jan. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul burkolt barátnő keresős hirdetésünket/miért nincs csajom kérdésünket látták? mert most kb ki van hangsulyozva, hogy csajnak kell lennie akivel beszélgetsz. :D
2018. jan. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Férfi is odajöhet beszélgetni,de ha egy lány vagy nő jön oda az még jobb
2018. jan. 14. 01:09
 9/29 A kérdező kommentje:
Meg mostanában csak férfiakkal beszélgetek szenélyesen lányokkal csak online.Szeretnék lányokkal is személyesen beszélgetni. Jól esik ha rámmosolyognak,de az még kevés
2018. jan. 14. 01:12
 10/29 anonim ***** válasza:
84%

Az jogos, hogy aki ráakaszkodik egy idegenre cseverészni a buszon, azt általában elkönyvelik hórukkosnak. Mondjuk én ennek csak örülni tudok, legalább ott nyugtom van általában.

Az ismerkedés más kérdé, ha valaki tetszik, azt érdemes a tudomására hozni, hátha lesz valami. Azt viszont nem tartom jogosnak, hogy te elvárnád, hogy üljenek melléd beszélgetni csak úgy, míg te erre nem vagy hajlandó. Oké, félénk vagy, ez nem baj, de ne hárítsd a felelősséget, fogadd el, hogy ugyan annyi szereped van az egyedüllétedben, mint azoknak a mosolygós lányokak, akik nem ülnek melléd. Nem csak te lehetsz félénk.

2018. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!