Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak részegen próbálkozn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak részegen próbálkoznak be nálam a fiúk? Taszítom a normális fiúkat?

Figyelt kérdés

Tegnapi bulin egyik haverom igen nyomult,mindig kérdezgetett, hogy megfoghat-e itt meg ott, mindig nemleges választ kapott, de nem adta fel. A másik iskolatársam szintén nyomult, de ő nem kérdezett. Pedig tisztáztuk rég, hogy semmit sem akarunk a másiktól.

A harmadik egy ismerősöm meg randira hívott full részegen üzenetben.


Ha józanok, rám se néznek, amúgysem az eseteim. Miért nem tudok olyan fiút találni, aki nekem is bejön és nem csak részegen képes kezdeményezni?


16/L



2019. jan. 1. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ronda vagy, vagy undok. Honnan tudhatnánk? Nem ismerünk.
2019. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
40%

Mert az alkohol feloldja a gátlásokat, ezáltal részegen a fiúk meg mernek tenni olyan dolgokat is, amit józanon kevésbé.


Próbálj te is tudatosan ismerkedni, ne csak arra várj, hogy a fiúk megtalálnak és kezdeményeznek. Kezdj bele valami új hobbiba vagy járj többet társaságba, ahol sok fiú van, legyél közvetlen és nyitott és akkor bátrabban fognak veled ismerkedni.

2019. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves első! Nem vagyok sem ronda, sem undok, de köszi a kedves sorokat!


Második, próbálkoztam sokat, hogy felfigyeljenek rám, kerestem, írtam, nem jött össze. Vannak hobbyjaim, járok is ki, szívesen ismerkedem, viszont az igaz, hogy csendesebb vagyok az átlagnál.

2019. jan. 1. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk rendes fiúkat lehet nem egy részegekkel teli buliban kéne keresni, mitöbb nem buliban kéne keresni.
2019. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel valakinek...nekem tetszenel csaj korkülönbség 😊😂 szóval valakinek (aki normális) biztos tetszeni fogsz/tetszel
2019. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hármas, nem ott keresgélek, mint mondtam vannak hobbijaim, sok felé járok, de ott sem kezdeményeznek.
2019. jan. 1. 17:21
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

"Nincs ronda nő, csak kevés pia."

Legalábbis Mc Hawer és a Teknő szerint biztosan így van :D


Bocsi, muszáj volt, nem kell komolyan venni :D

2019. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó, ez tetszett 😂
2019. jan. 1. 20:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem buliban kéne ismerkedni. Ott csak megfektetni akarnak.
2019. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

22:18as

már írtam, hogy nem ott ismerkedem

sok fele járok, de csak ott kezdeményeztek

2019. jan. 1. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!