Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz a lányokra ez a sztereotí...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a lányokra ez a sztereotípia?

Figyelt kérdés
Állítólag a lányoknak olyan pasi kell, aki elérhetetlen számukra, aki sokszor bunkó, önfejű stb. Először hülyeségnek tartottam, de az egyik barátom (aki lány) azt mondta, hogy ő ezt figyelte meg a barátnőjeinél, hogy az kell nekik, akit úgyse kaphatnának meg, vagy rosszat tesz nekik, a normálisakat pedig lekoptatják. Nektek mi a véleményetek?

2019. jan. 3. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az ilyenek nem jönnek be. A párom is tök normális és helyes is. De ha bunkó lenne szerintem nem vele lennék. Kinek kell olyan akin az látszik hogy le se sz*rja...
2019. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Francokat.
2019. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem igaz. A lányoknak a magabiztosság kell. Sokkal inkább magabiztosnak látszik egy páwa gyerek. Tőle sokkal több védelmet látnak, mint aki egyfolytában kedveskedik...
2019. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval ha kedves vagyok akkor már nem vagyok magabiztos?
2019. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem igaz. Senkinek se jó ha bunkók vele, vagy nem figyelnek rá.
2019. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem azt írtam, hanem azt, hogy több magabiztossagot LÁTNAK attól, aki bunkozig, mint aki egyfolytában kedveskedik. Több védelmet látnak attól aki verekedik, mint aki messziről elkerüli az egeszet
2019. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, az igaz, hogy legtöbbször az kell, aki elérhetetlen. Nekem például több évig tetszett egy fiú, nagyon jól nézett ki és mindig a középpontban volt, miközben engem meg észre se vették, szvl az a lényeg, tudtam h elérhetetlen számomra. Elalvás előtt rá gondoltam, róla is álmodtam, aztán persze rájöttem h mekkora egy fsz, most már nem is gondolok rá xddd. Az meg h bunkó és önfejű, szerintem egy bizonyos szintig még aranyos is lehet.
2019. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2019. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is amellet voksolok, hogy NEM
2019. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!