Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány elhízott, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elhízott, nem érdemli meg a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mivel hogy kövér vagyok, ezért nincs kapcsolatom. Aki megkérdi hány kg vagyok, és megírom neki, már tilt is. Nem izmos pasikra bukok, hanem a kövérebbekre, mint amilyen én vagyok. De nem zárom ki az átlagos testalkatú pasikat sem. Mégsem találok magamnak párt...
2019. jan. 7. 12:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
Azert mert kover vagy Biztos tetszel valakinek teis :) varj a megfelelőre
2019. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Az a gond, hogy az emberek többsége felülértékeli magát.

Írtad, hogy neked a kövérebb pasik tetszenek, és még ezek is tiltanak.

Mert 0 az önkritikájuk. Az összes kövér, bagós, ápolatlan pali bombázót akar.

Pedig az nem jár, max a szájuk mikor pityognak a jó nők után.

2019. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Erre szokták mondani, hogy járni jár, csak nem jut.
2019. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Nehezebb. Kamaszként pláne, akkor még sokkal többet ér a külső bárminél. De nem lehetetlen. :)

Én is kövér vagyok, mégis van párom (tök átlagos testalkatú, nem dagi), és magamon kívül is sok ilyet láttam már.

Persze, nem hazudok, kamaszként sose voltam nagy pasizós, pontosan a testalkatom miatt.


Annak a fajta ismerkedésnek neten nincs értelme, hogy milyen magas és hány kiló vagy, mert ott nem TE vagy a lényeg, csak húsbolti méregetés. Nyugodtan kérdezz vissza az ilyen srácoknak, hogy hány centi, mert neked meg az a fontos szempont. :-) Rögtön nem lesz akkora szája egyiknek se.

2019. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy nem érdemli meg, de én 115 kilósan ismertem meg a férjem. Soha az életben nem volt még ennyire boldog kapcsolatom, és ha szupermodell vagy szépségkirálynő lennék, akkor sem kívánhatnék ennél jobb kapcsolatot, ill. pasit. Ennyi.
2019. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor fogyjál le. Nem értem hogy tudsz ilyen könnyen beletörődni. Még hogy neked is dagadt pasi kell...egy gyenge, szánalmas, visszataszító alak vagy
2019. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy nem. Vannak pasik, kiknek a teltebb lányok jönnek be. Csak általánban tinikotban ezt még nem "vállalják".
2019. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért tiltanának egy pár kiló miatt? Hány kiló vagy? Telt vagy már egészségtelenül duci? Mert nem mindegy. Az, aki már az egészséges határ fölött van, az elhanyagolja magát és az egészségét, így igénytelen. S a legtöbb ember nem szereti az igénytelenséget.
2019. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
János te vigyázzatok mit irtok e more mer megjött a gyakori kérdések incel white knightja, oszt kiolt ha kék e dikk
2019. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Minden kornak megvan a maga szépségideálja. Ötezer éve a termékenységet jelképező teltebb nők voltak ezek, ma a vékonyabb lányok. Férfiban egykor az Akhilleusz-féle izompacsirták, ma inkább a csőgatyás homárok.


Aki nem esik bele a többség által preferált típusba, annak jóval nehezebb párkapcsolatot találnia, különösen tiniként, amikor még sokkal felszínesebbek, és a külső jelent szinte mindent. Ugyanakkor nem lehetetlen.


Azt javaslom, ne keseredj el, légy türelemmel, ne könyveld el eleve, hogy a súlyod miatt neked nem lehet kapcsolatod. Én rengeteg nagyobb darab lányt látok a környezetemben, aki boldog párkapcsolatban él. Ugyanakkor próbálj kicsit fogyni, hogy közeledj a szépségideálhoz - hidd el, pár kiló minusz is jelentős önbizalmat adhat. Lehet, hogy csekély változások is elegendőek az étrendedben. De ami még fontosabb, sport, ami neked tetszik. Az is lehet, hogy a mozgás összehoz valakivel.


Én is hasonló cípőben jártam rég, csak én a másik oldalról :D Ha gondolod, szívesen beszélgetek veled a témáról (25F)

2019. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!