Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány elhízott, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elhízott, nem érdemli meg a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mivel hogy kövér vagyok, ezért nincs kapcsolatom. Aki megkérdi hány kg vagyok, és megírom neki, már tilt is. Nem izmos pasikra bukok, hanem a kövérebbekre, mint amilyen én vagyok. De nem zárom ki az átlagos testalkatú pasikat sem. Mégsem találok magamnak párt...
2019. jan. 7. 12:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha jo a szemelyiseg akkor nem baj, bar nekem az elhizottak is bejonnek :)

18f

2019. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem attól függ, hogy egy lány talál-e párkapcsolatot, hogy mennyire van elhízva, hanem hogy amúgy hogy jelenik meg (elhanyagolt kövér vs. csinos duci), illetve a személyiségen. Ha folyamatosan sajnáltatod és gyűlölöd magad, attól nem lesz pasid. Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, szerintem szeresd meg és próbáld meg elfogadni magad :). Sok srácnak jönnek be a kövér nők, pl. nekem is. És nem elhanyagolt, hanem átlagos-izmosabb testalkatú vagyok :) Ha van kedved beszélgetni, nyugodtan írhatsz.

Üdv,

27/F

2019. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!