Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan csajjal, aki szokott csalni az UNO-ban?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem mert hetero lány vagyok. :D
2019. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is szoktam.
2019. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a kérdést. Ez aztán mérvadó. Bár lany vagyok, de ha egy srác csalna az UNOban, hát eszembe sem jutna ebből bármit leszűrni...
2019. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan hogy " ti játszanátok UNO-t ha ég a lámpa?"
2019. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze

Mindig is tetszettek az ilyen elvetemült lányok:)

2019. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Én mindenben csalok az sokkal kreatívabb mit normálisan játszani. Az eddigi barátaimat ez nem érdekelte de jobban belegondolva lehet ezért vagyok szingli..

16L

2019. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én sose csaltam UNO-ba és máshol se mégse kellenék egy lánynak se :)

Bár nekem lassan 18 évesen elég fura lenne ha észrevennék hogy csalok egy kártyajátékba :D

2019. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább adócsalókkal jönnék össze😀
2019. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ha valakinek egy játék annyira fontos, hogy csaljon a győzelemért, az szerintem célzó dolog arra tekintve, hogy szinte barmiert képes lesz hazudni, csalni, ha el akar érni valami célt. Nem tartom az ilyen embereket egyenesnek, mert ha egy piti dolgot is így közelítenek meg, képzeljétek el ha pénzről van szó. Én vállalkozóként azért rendelkezek is "némi" emberismerettel és higgyétek el nehéz az ilyen emberekkel csapatot építeni, mert hosszú távon bomlasztanak. Együtt élni talán ugyanolyan piti szinten lévő ember tud velük. Bocs ha kicsit durva voltam, de ez sok emberen tapasztalt véleményem.
2019. jan. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha megfigyelted, akkor valamilyen mértékben izgat a dolog, vagyis elítéled. Ha pedig így kezdesz egy kapcsolatot, akkor azt nem kellene elkezdeni.
2019. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!