Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek hozzá...

Hogyan közeledjek hozzá ("ötperces ismerkedés" lenne), hogy ne legyek nyomulós (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Holnap ebédidőben elvileg beszalad a munkahelyemre pár papírért egy csaj, aki tetszik nekem. Látásból ismerjük egymást, ebédidőben néha összefutunk az utcán, köszönünk egymásnak, egyszer találkoztunk a boltban, de még soha nem beszéltünk. Nem tudom, jól gondolom-e, de mintha bejönnék neki (párszor volt, hogy mosolygott rám, néha kicsit szégyellősen). A gond az, hogy valószínűleg csak pár percünk lesz beszélni, utána meg ki tudja, mikor futhatnánk össze megint. Szóval ismerkedni nem lesz idő, és eléggé nyomulásnak tartom, hogy elkérjem mondjuk a számát, vagy elhívjam valahová. Úgy érzem, meg vagyok lőve, mert ha nem szerzek valamilyen elérhetőséget, akkor nem fogom tudni vele felvenni a kapcsolatot, de ha meg kérek tőle pl. számot, akkor az lehet, hogy sok így elsőre. Ti mit tennétek, milyen ötleteitek vannak? Köszi a normális válaszokat.

2013. márc. 13. 20:09
 1/3 anonim válasza:

Kérdezd meg, hogy ebédelt-e már, mert te pont most ugrasz ki a közeli kifőzdébe, kínaiba, stb, nem akar-e veled tartani, és közben elmondanád neki az instrukciókat a papírokhoz.

Szerintem ez elég praktikusnak hangzik, nem túl nyomulós.

Vagy ha nem akar enni, akkor is elkísérheted ezzel az ürüggyel egy darabon (ahol te betérsz az étkezdébe).

2013. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én itthon szoktam enni, ráadásul teljesen ellenkező irányba kell mennünk. :) És akkor még mindig nem oldódik meg az a probléma, hogy a továbbiakban hogyan kommunikáljunk. Mondjuk valószínűleg fent van valamilyen közösségi oldalon, de ott meg ciki lenne társalogni... :S Mindenesetre köszi a választ.
2013. márc. 13. 21:24
 3/3 anonim válasza:

Úgy gondoltam, hogy ha eddig csak 20 méterről mosolyogtatok egymásra, akkor öt perc egyirányú séta és könnyed csevegés a gyorsétterem preferenciátokról előrelépés lenne, és később sokkal könnyebb lenne szóba elegyedni vele.

Így hogy még sose beszéltetek, helyből telefonszámot kérni és randit megbeszélni... engem biztos elijesztene.

De mindegy, milyen idióta kifogást találsz ki a szóbaelegyedésre, ha bejösz neki, akkor nem akar majd átlátni rajta. ;) Később visszagondolva pedig romantikusnak fogja tartani...

Szurkolok!

2013. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!