Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak fiúk, akik olvasnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak fiúk, akik olvasnak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, akik normálisak is emellett: nem betegek, irritálóak, vagy visszataszítóak kívül-belül.

Mert én pl könytárban csak öreg néniket látok, könyvesboltban sem igazán a tini korosztályból jellemzők a fiúk, a kávézókban meg sokszor inkább párok járnak, és egyébként sem vagyok ilyen leszólítgatós, olyan fura lenne odamenni valakihez így...

Sokat járok amúgy mindenféle ilyen eseményre, ahol esélyes lehet, de valahogy egyik helyzet sem az igazi, legalábbis még sosem találkoztam tényleg művelt, olvasós fiúval.

Igazából, csak szeretnék valakit, akinek nem mindene csak a sport vagy a gépezés. Nem akarok általánosítani, (illetve nincs is bajom azzal, ha valaki nem olvas, csak nem fogunk összeilleni), nyilván csak én voltam eddig olyan környezetben, ahol ez volt a tapasztalatom.

Szerintetek hol találkozhatnék egy ilyen fiúval? Akár csak barátságra is, de kifogytam a helyekből, esemény ötletekből teljesen.


Köszi, ha ezekben tudtok segíteni!



2019. jan. 15. 18:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én neten rendelem a könyveket.
2019. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én olvasok.

Írhatsz :D 18/F

Viccen kívül, én nem járok kávézóba, könyvtárban meg könyvesboltokban maximum tíz percet töltök, amíg meg/kiveszek valamit, amit aztán vonaton, parkban,otthon,suliban olvashatok.

2019. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Pannonhalmán :D
2019. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!