Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ezek a jelek nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezek a jelek nálatok mit jelentenek? 17/F

Figyelt kérdés
ölelés,arcra puszi,pozitív visszajelzések: pl. Bírlak,kedvellek,jó veled beszélgetni. Kicsit összezavarodok néha,mert így azt hiszem van esélyem nálatok,hiszen én olyannak nem adok puszit,aki nem jön be,vagyis szerintem. Nem tudom,hogy ez nálatok hogy van. De kapcsolatot senki nem akar velem.
2019. jan. 18. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek tök alap dolgok egx barátságban. Legalábbis nem mindenkinel de pl nálam igen. Ez mind igaz rám, és a lanybarataimra.

Aki viszont tetszik lány, és én is tetszik neki, ott annyi plussz van, hogy szemezink hosszabb ideig, mosolygunk egymásra. Az ölelés hosszabb ideig tart. A puszibol futocsok lesz, kedvellek kedvellek helyett a szeretlek lesz. (Bár szeretlek étterembe is szoktunk hasznLni lány barátok körében


17F

2019. jan. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jelentenek valamit. Az már más kérdés, hogy azért nem akar összejönni veled mert nem vagy az esete de ha valakinek az vagy és meg ezeket is csinálod szerintem ott sok esélyed lehet. De lehet azért nem akarnak mert más vagy.... attól, hogy ezeket csinálod meg lehetsz félénk és a lányoknak általában a magabiztos srácok jönnek be
2019. jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem adok ilyen jeleket csak annak akit bírok de ez csak én vagyok 16L
2019. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ismerek olyan lányt, aki úgy ölelget hogy le se tudod vakarni :'D, aztán akinek bejössz hozzád se mer szólni :'D
2019. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!