Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy lány,próbáltam vele felvenni a kapcsolatot interneten,mert amúgy nem ismerem, de sajnos nem sikerült, írtam neki üzenetet el se olvasta, kétszer írtam neki és még csak el sem olvassa, szerintetek nem érdeklem? Esetleg meg kellene keresnem élőben? Tudom melyik suliba jár esetleg élőben megérne egy próbát beszélni vele, vagy hagyjam ennyibe? Sajnos nagyon megtetszett..

2019. jan. 18. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
De csak külsőleg tetszik, lehet igazából be se jön.
2019. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez így van, láttam mi a hobbija evvel kapcsolatba ráírtam, teljesen normálisan és még csak válaszra sem méltat, pedig ismerőseim ismerik őt és csak jókat mondtak róla, egyébként nem ilyen tökéletes lány külsőleg mármint hogy minden fiú érte van oda, teljesen átlagos szerintem ezért is gondoltam hogy esetleg lenne esélyem nála.
2019. jan. 18. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami könnyen jött az könnyen megy.Elfogod őt felejteni,csak idő kérdése.És amugy ha már nem képes vissza írni sem,annak ellenére hogy te már kétszer is írtál neki,én hagynám a francba.Ha még írnál neki,azzal már zaklatnád őt,inkább add meg neki azt a tiszteltet hogy nem írsz rá.


Spoiler:Énis utálom,ha egy lány nem képes vissza írni,ezért inkább cseszek rá.

2019. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérj távoltartási végzést!!!!!!!!
2019. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!