Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintem nincs igaza, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nincs igaza, de szerite fel kellene adnom. Ti, hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Nincs pasim,és sose volt egy normális se. (Két rövid kapcsolatom volt,semmi komoly,de nem zavar) egy fiú ismerősöm szerint egy olyan lány aki,idézem, : "szeret olvasni,nem iszik, bele van bolondulva az ázsiai dolgokba,jól tanul és hülyét csinál magából anélkül,hogy alkohol lenne benne,nem tetszik a fiúknak." Az van,ha el megyek egy buliba én jól tudom érezni magam és el engedi magam anélkül,hogy igyak. Imádok olvasni,és szeretem az ázsiai dolgokat (kúltura,kpop,nyelv,animék) de persze más kúlturák is érdeklnek és más zenét is hallgatok. Mondom,hogy attól mert nem vagyok menő,meg nem vagy az eset,másnak még lehet tetszeni fogok,erre fel : " akkor szedj elő sminkes dolgokat,és mártsd bele 10kg festékbe az arcod,mert az se a legjobb. Se melled se segged másképp,még külsőleg se vagy vonzó. Aztán néha le tudod harapni az emberek fejét. Őszintén,add fel a reményt. "- de szerintem nem kellene,és nincs igaza. Szerintetek?
2019. jan. 20. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nekem bejönnek az ilyen lányok de több fiúnak jön be a szép arc ami csak smink miatt van általában és nagy mell nagy segg kombó
2019. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Na az ilyen barátokat szelektáld ki!!! Én is így tettem és azóta sokkkal jobban érzem magam....az ilyenek nem is barátok....egy barát támogat és nem pedig azt mondja el hogy milyen rossz vagy....ha gondolod irj szívesen beszélgetnék veled :) különben hány éves vagy?:)

19f

2019. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne változz meg, ha találkoznék egy ilyen lányal valoszinüleg egyből bele is szeretnék.
2019. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne változz, előbb utobb lesz barátod aki önmagadért fog szeretni és nem ezért mert szép arcod és jó a segged vagy melled, örülj neki hogy a szemetet ki szüröd így.
2019. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!