Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti belekezdtetek/belekezdenéte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belekezdtetek/belekezdenétek egy távkapcsolatba úgy, hogy előtte azt gondoljátok, hogy nem működne?

Figyelt kérdés

Ma mondtam el egy srácnak, hogy tetszik nekem és erre a válasz meglehetősen kielégítő volt, mivel én is tetszem neki. A probléma viszont ott kezdődik, hogy nem egy országban élünk és ezáltal, ha belekezdenénk az egészbe, annak távkapcsolat lenne a vége. Már egy ideje beszélgetünk, igaz, nem olyan nagyon sok idő és még nem tartunk a kedvelés részénél, egyenlőre még csak a kezdeteknél, a tetszésnél tartunk és ott, hogy szeretünk a másikkal beszélgetni. Amikor közöltem vele, teljesen jól fogadta, ő is mondta, hogy én is tetszem neki, viszont ahogy már ezt azelőtt is emlegettük, az időeltolódás és a távolság nem igazán a legjobb dolog, ezért nem gondolja hogy működne. De ettől függetlenül ugyanúgy kedvel és ugyanúgy beszélgetünk mint ahogy eddig.

A kérdésem az lenne, hogy ti már jártatok úgy, hogy először azt gondoltátok (vagy esetleg a másik fél), hogy nem működne az egész, aztán mégis valami összejött?

Szerintetek ha még jobban megismerjük egymást és belemegyünk ebbe az egészbe, akkor lehet esélye ennek az egésznek? Személy szerint nekem nincs bajom a távkapcsolatokkal.


A válaszokat előre is köszönöm!


19/L



2018. márc. 5. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
El fog halni jó eséllyel.
2018. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem. De azért köszönöm a választ és a véleményt! :)
2018. márc. 5. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék bele, mert ismerem magam és egy idő után több szenvedést okozna, mint örömöt.
2018. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt benne reszem. Nem ajanlom. Nagyon nehez tartani egy ilyen kapcsolatot. Elobb vagy utobb egyikotok elgyengul.
2018. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a véleményeket! Azonban a kérdésem még mindig nem az, hogy érdemes-e belemenni vagy nem, hanem hogy történt-e már valakivel olyan, hogy esetleg ellene volt, de aztán mégis összejött valami, akár egy kis időre is vagy bármi. Nekem is volt részem távkapcsolatban, nem az erre vonatkozó megéri vagy nem eszmét szeretném megvitatni.
2018. márc. 6. 00:44
 6/7 anonim válasza:
én hezitáltam amikor megismerkedtem a mostani barátommal, külföldön él ő is. meg elég mély sebem volt az exem miatt akkoriban. de ő meggyőzött a kitartásával, hogy igen, megéri belevágni. más kérdés, hogy nem vagyunk egy korúak kérdező, én 30felett már meg akarok állapodni. nálatok meg még nem ez lesz a legfontosabb. de ha belegondolok első párkapcsolatom is németo.ban lakott, szóval 19évesen én is belementem, ha tényleg jó vele beszélgetni akkor hajrá, de amíg úgymond élőben ,akár a testiséget nem próbáltátok ki, addig nem tudom megéri-e, tudom nem erről szólt a kérdésed, ez csak személyes vélemény. belülről kell érezned, hogy ez a fiú be tudja -e bizonyítani, hogy működik-e majd hosszabb távon a távkapcs. nyílván sok meló lesz részedről is, ha meg hezitálsz akkor passz, neked kell tudni :)
2018. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mit veszítesz vele? Semmi. Próbáljátok meg, és ha nem megy, akkor nem megy. De legalább megpróbáltátok.
2018. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!