Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs önbizalmam, hogy javítsa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam, hogy javítsak ezen?

Figyelt kérdés

Szokták mondani hogy helyes vagyok meg jóképű, meghogy szép a szemem, de egyszerűen nem tudom elhinni, nem tudok megelégedni a külsőmmel.

És tudom hogy ez nem egy férfias dolog, és nemis szoktam ezt hangoztatni, elfogadom a dicséreteket, de nem hiszem el.

Ezért van az, hogy csak félrészeg-részeg állapotban tudok igazán ismerkedni lányokkal, de az sose tart tovább egy éjszakánál.

Hogy legyek magabiztos a külsőmmel?

17F


2019. jan. 22. 21:29
 1/5 anonim válasza:
Ha bókolnak is neked akkor tényleg nincs okod parázni. Szedd össze magad. Odamesz egy lányhoz és vagy összejön vagy nem. Csak sugározd a pozitivitast, mosolyogj és jó lesz.
2019. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálj inkább arra koncentrálni, amit szeretsz magadban, amiben jó vagy, ne a hibáidra. Teljesen senki nincs megelégedve magával, de ez nem is baj, mivel ez bírja rá az embert arra, hogy fejlessze magát mint szellemileg, mint fizikailag.

A külsődön, ha szeretnél nagyon sokat tudsz változtatni (nyilván ebbe az örökölt vonásaid nem tartoznak bele, de például egy archoz jól illő haj, vagy egy kis edzés bárkit fel tud dobni).

A szövegedből az jött le nekem (ha nem értettem félre), hogy nem igazán egyéjszakás kalandokra vágynál, de nincs elég önbizalmad számodra szimpatikus lányokkal ismerkedni, alkohol hatása nélkül. Pedig biztos vannak körülötted olyanok, akik örülnének, ha nyitnál feléjük. Próbáld meg összeszedni a bátorságod, ha tetszik egy lány, nyugodtan menj oda hozzá, ne csak messziről bámuld, tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát.. végülis nincs mit veszítened és sosem tudhatod kinél lehet esélyed, amíg ki nem deríted. Ha viszont meg sem próbálod, benned lesz az a „mi lett volna ha” érzés, ami rosszabb mint egy esetleges visszautasítás.

Azt megkérdezhetem, miért nem vagy megelégedve magaddal? Ha ennyi bókot kapsz szerintem aggodalomra semmi ok. 😃

16L

2019. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos, nekem sincs sok önbizalmam, így ezt valamennyire át tudom érezni. Figyelj, ha ilyen dolgokat mondanak neked többen is, akkor valószínűleg úgy is gondolják, szóval próbáld meg elhinni. Nekem az segített valamennyit, hogy elkezdtem olyan ruhákat hordani amik nekem tetszenek, és nem igazán érdekel mások véleménye.

17/L

2019. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress egy pontot ami tetszik magadon. Ez nagyon fontos akkor elkezded szeretni magadat

Többször nézd magad a tükörben (lehetőleg otthon mert ott kevésbé néz ki hülyén)

Így hozzászoksz h így nézel ki és könnyebben elfogadod magad

2019. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az öltözködésem az teljesen az én stílusom jelelnleg, szóval nem azzal van a baj. Ugyanez igaz a hajamra is, meg majdnem mindenre, edzeni is járok már úgy két éve, de saját hibámon kívül (baleset miatt) abba kellett hagynom egy időre, ami látszik.

A 4.es válaszoló. Amit írtál az nagyon jó, már elkezdtem egy ideje, hogy itthon fotózgatom magamat, meg nézem magam a tükörben, ez nagyon lassan de segít elfogadni magam.

És 2es válaszoló. Te jól látsz sokmindent. Mondjuk annyira azért nem vagyok reménytelen eset, hogy messziről bámuljam a lányokat. De veled szivesen beszélnék erről privátban, a kérdésekre is válaszolnék. Ha érdekel akkor írj.

2019. jan. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!